Kristiine
CONTRIBUTOR **

Vai HOP ir pieejami pieteikumi par Slodzes izmaiņām

autors Kristiine

Labdien!

Vēlamies darbiniekiem sniegt iespēju veidot slodzes izmaiņu pieteikumus HOP vidē (piemēram, darbinieks vēlās mainīt struktūrvienību). Vai tas ir iespējams un ja ir tad kā to konfigurēt?

(Iedomājos, ka varētu izmantot brīvas formas pieteikumus, bet tas varētu radīt pārpratumus, jo nebūs sasaiste ar konkrētu slodzi, vai struktūrvienību)

3 ATBILDES 3

autors Anita Barbane

Labdien, @Kristiine!

Nē, šādas iespējas nav un netiek plānots.

Toties būtu interesanti uzzināt, kuri ir tie gadījumi, kad darbinieks pats var izdomāt mainīt struktūrvienību, nevis tas tiek noteikts no str.v. vadītāja puses un attiecīgi rīkojuma.

Kristiine
CONTRIBUTOR **

autors Kristiine

Darbinieks vienojas ar tiešo vadītāju un topošo vadītāju. Tad raksta iesniegumu par struktūrvienības maiņu, kuru paraksta tiešais vadītājs, topošais vadītājs un citi. Tā vēlme bija, ka šo iesniegumu/pieteikumu darbinieks varētu rakstīt HOP un tad tas aizietu pa saskaņošanas scenāriju. Uz šī iesnieguma/pieteikuma pamata tiktu veidots rīkojums.

Iemesls ir gana vienkāršs - darbinieks ir nokārtojis sertifikātu un specializējies, piemēram, medicīnas māsa ir kļuvusi par ķirurģijas māsu.

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

Paldies par skaidrojumu!

Ir vērts padomāt, tāpēc šo piefiksēšu kā ideju nākotnes potenciāliem darbiem. 🙂 

 

Jauku dienu vēlot,

Anita

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām