Eva Kalniņa
CHAMPION *

Amatu novērtēšana

autors Eva Kalniņa

Labs rīts!

 

Vai Horizon ir iespējams savienot konkrētu amatu ar koeficientu piemaksai un šis koeficients aprēķinās no apstiprinātās tabeles nostrādātajām stundām?

 

Foršu dienu visiem!

 

4 ATBILDES 4
Accepted solution
Ligita Ķirīte
VISMA

autors Ligita Ķirīte

Labdien!

Paldies par precizējumu! Tomēr saprotam, ka bez daudzu papildu faktoru noskaidrošanas šeit nevarēsim sniegt atbildi. Piemaksu aprēķins sistēmā ir atkarīgs gan no funkcionalitātes, kādu lietojat, gan no aprēķina veida, no tā, kā ievadīti personu amatu dati, kā ievadīta pati piemaksa, kā tiek veikta darba laika uzskaite un citiem faktoriem. Lai izskatītu jautājumu pēc būtības, būtu vēlams par to pieteikt konsultāciju atbalsta sistēmā  https://vismalv.my.site.com/ vai rakstot uz e-pastu atbalsts@visma.com

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Paldies par atbildi. Tādā gadījumā, pieteiksim konsultāciju.

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Piemēram, Pārdevēja/Kasiere ir II līmeņa kategorijā. Šai kategorijai ir noteikta piemaksa. Horizon ir Amata vieta ar nosaukumu Pārdevēja/Kasiere II un šai amata vietai ir piesaistīta konkrētā piemaksa. Ar piemaksu domāju, piemēram, koeficients 0.8, kas tiek sareizināts ar šī amata nostrādātajām stundām pēc apstiprinātās tabeles. 

Cerams, ka saprotami, piemēru uzrakstīju? 

 

autors Ligita Ķirīte

Labdien!

Vai varētu, lūdzu, precizēt jautājumu? Būtu jauki, ja Jūs varētu aprakstīt kādu piemēru, kāds būtu vēlamais iegūstamais rezultāts.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām