Baiba Almane
CONTRIBUTOR **

Apstiprināšanas uzdevumi Horizon

autors Baiba Almane

HOP Apstiprināšanas uzdevumu sarakstā Horizon pusē nevaru  atrast kolonnu ''Piegādātāja nosaukums'' vai ''Klienta nosaukums''. Vai tiešām šajā sarakstā nav iespējams izlikt kolonnu, kur redzams klienta nosaukums, jo ļoti nepārskatāms ir saraksts, ja tur ir redzama tikai summa, dokumenta numurs. Ja dienā tiek iesūtīti vairāk kā 100 rēķini, tad atrast kādu konkrētu rēķinu šajos uzdevumos ir diezgan apgrūtinoši.

2 ATBILDES 2
Accepted solution
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Labdien, @Baiba Almane ,

 

Horizon sarakstā Dokumenti - Saskaņošana - Apstiprināšanas uzdevumi (tas pats arī zem zvaniņa pogas augšā rīkjoslā) ir vienā sarakstā kopā visa veida saskaņošanas uzdevumi dažādiem dokumentu un pieteikumu veidiem. Tādēļ tur nav katram veidam specifiskie lauki.

 

Ir saraksts: Dokumenti - Saskaņošana - Metarēķini. Tad atveras tieši metarēķinu saskaņošanas uzdevumi un tajā ir pieejami visi tie paši lauki, kas metarēķinu sarakstā + saskaņošanas uzdevuma lauki. Šo var izlikt kā īsceļu uz darbvirsmas.

 

piegādātājs.png

 

Baiba Almane
CONTRIBUTOR **

autors Baiba Almane

Tagad man ir skaidrs. Viss sanāca.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām