Arita
CONTRIBUTOR **

Atvaļinājuma pieteikuma statusa maiņa no slēgts uz anulēts

autors Arita

Labdien!

 

Vai ir iespējams veikt izmaiņas iepriekšējo periodu atvaļinājuma pieteikuma dokumentā no slēgts uz anulēts? Darbinieks šo atvaļinājumu neizmantoja - lūdza anulēt, taču kļūdas pēc statuss ir norādīts slēgts un šobrīd to vairs neļauj mainīt.

Šis fakts ietekmē darbinieka uzkrāto/pieejamo atvaļinājuma dienu skaitu.

Kāds varētu būt risinājums?

 

Paldies jau iepriekš!

Arita

3 ATBILDES 3
Arita
CONTRIBUTOR **

autors Arita

Sveika, Ieva!

Pieteikums ir saskaņots, bet palicis statusā "pieteikts". Darbinieks neizmantoja šo atvaļinājumu, tāpēc prombūtnes dokuments no tā netika veidots. Kļūdas pēc šim pieteikumam tika mainīts statuss uz "slēgts", taču vajadzēja norādīts "anulēts".

 

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

@Arita Ja statuss bija "Pieteikts",  tad visticamāk saskaņošana līdz galam tomēr nebija notikusi. Jā, pareizi būtu bijis uzreiz pieteikumu anulēt. Ja ticis izmantots statuss "Slēgts", tad jebkurā gadījumā spēkā ir manis iepriekš ieteiktais risinājums.

Accepted solution
Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Sveika, @Arita !

 

Nav labā prakse mainīt atvaļinājumam statusu no "Apstiprināts" uz "Slēgts".  Ja ir vēlme filtrēt jau apstrādātos pieteikumus, tad iesakām veidot filtru uz saistīto prombūtnes dokumentu (ir/nav veidots).

 

Ja šāda situācija tomēr ir radusies, tad variet pieteikumā nomainīt atvaļinājuma veidu uz kādu no tiem, kas ARF neizlieto:

 

IevaJuraevska_0-1707319027445.png

 

Bet statusu "Slēgts" uz citu mainīt vairs nav iespējams.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām