Anonymous
Neattiecas

Avansa norēķina izdevuma dokuments ar reversu

autors Anonymous

Labdien!

Uzņēmumam medz gadīties avansa norēķinu čeki, apmaksāti ar uzņēmuma karti, kuros ir norādīts PVN reverss. Jautājums ir kādus uzstādījumus jāveic, lai ievādīts avansa norēķina izevumu dokuments iekļautos PVN deklarācijas I-I pielikumā

1 ATBILDĒT 1
Accepted solution
Aiva Bondare
VISMA

autors Aiva Bondare

Labdien!

Avansa norēķinu izdevuma dokumentā nav iespējams norādīt PVN kategoriju un programma neizdala summas - neapliekamā, apliekamā, PVN summa un Kopā. Līdz ar to no avansa norēķinu izdevuma dokumenta dabūt informāciju uz PVN deklarācijas I-I pielikumu nevar.

Mūsu ieteikums ir pirkuma čeku ievadīt sistēmā ar Apgādes rēķinu (ja maksāts ir par saņemtu pakalpojumu) vai ar Saņemšanas pavadzīmi (ja maksāts par preci, ko uzskaita noliktavas atlikumos). Un šos dokumentus noformēt un grāmatot atbilstoši PVN deklarācijas vajadzībām.

Un avansa norēķinu izdevumu dokumentu veidot kā kreditoru apmaksas dokumentu un piesaistīt apgādes dokumentam. Tādam nolūkam ir jāizveido avansa izdevumu dokumenta tips ar "Dalība norēķinu operācijās" <Kreditoru dokuments>.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām