Sergejs
CONTRIBUTOR **

Bankas imports, šablons.

autors Sergejs

Labdien!

SEB banka par POS darījumiem(kartes darījumi) , ieskaita konta summu atņemot no tas komisijas maksu. Pamatojuma MU ierakstīts : Karšu darījumi. 03.05.2023.  Komisija    11.32 EUR. Vai kādam ir pieredze, ka uzstatīsit bankas importa šablonu lai sistēmā automātiski izveido papildus vienu memoriālorderī par komisijas summu un  vienu ienākošo maksājumu par komisijas summu.

Paldies.

4 ATBILDES 4
Accepted solution
Aldis_PC_Konsultants
PARTNER

autors Aldis_PC_Konsultants

SEB banka POS kontam dod izrakstu CSV formātā, kur ir redzama gan maksājuma pilnā summa, gan komisija. Klientiem esmu izveidojis Excel failu, kurš šo CSV failu pārveido ienākošo maksājumu importa veidnē  ar aizpildītu sadalījuma lapiņu, kurā ar "+" ir maksājuma pilnā summa, bet ar "-" komisija. Atliek ieimportēt šos maksājumus un nogrāmatot pēc piesaistītā grāmatošanas šablona.

Paraugs:

paraugs.png

Ineta
CONTRIBUTOR *

autors Ineta

Es maksājuma dokumentā par komisijas summu pievienoju papildgrāmatojumu .

Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Kontējuma shēmā var ierakstīt, ja komisijas summa ir konkrēts, nemainīgs %.

Alvis
CONTRIBUTOR ***

autors Alvis

Ja nemaldos tad šablons šo neveiks, te pats apraksts jāmaina VISMAi. Ko varēju izdomāt, tas ir tikai kā atsevišķs dokumenta tips ienākosājam maksājumam, kuram piesaistīta kontējuma shēma, kas pieliek komisijas rindiņu. Komsiijas summa gan pašam ir jāpierakta grāmatojumā.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām