Kristiine
CONTRIBUTOR **

Darba laika uzskaite (arī darba laika plānošana) un darba nespējas lapas

autors Kristiine

Labdien!

Mums regulāri veidojas situācijas kur gan pie DLU, gan DLP darbinieki paņem darba nespējas lapu tajā dienā, kad ir jau nostrādātas stundas (piemēram, nostrādāja normālo darba laiku un pēc darba aizgāja pie ārsta kur saņēma darba nespējas lapu - tiek izrakstīta ar dienu kad bija pie ārsta, vai arī DLP gadījumā pabeidza maiņu 8 no rīta un devās pie ārsta kurš izraksta darba nespējas lapu..)

Vai ir rasts kāds risinājums kā šīs nostrādātās stundas attiecināt uz pirmo darba nespējas dienu? (dienā kad ir ievadīta prombūtne nostrādātās stundas ievadīt nevar- vadīt citā dienā nebūtu korekti)

 

3 ATBILDES 3

autors Anita Barbane

Labdien,

šādām situācijām tiek veidots jauns samaksas veids, kur kopējais dienu skaits ir 9 un 1-2 diena 75%, 3-9 diena 80%.

Prombūtne sākas ar slimības lapas otro dienu. Piezīmēs var norādīt pilno DNL periodu No/Līdz.

Kristiine
CONTRIBUTOR **

autors Kristiine

Lūdzu sīkāku komentāru kā šādu samaksas veidu sasaistīt ar darba laika uzskaiti un darba laika plānošanu Horizon web?

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

Labdien,

Horizon web un HoP nav pašiem sava datu bāze, dati tiek uzrādīti, kas ievadīti programmā. Horizon web un HoP ir tikai cits veids, kā to redzēt.

Prombūtnes dokumentu var izveidot gan programmā, gan Horizon web un HoP. Tiklīdz tas ir izveidots, web vidē  Darba laika uzskaites un Darba laika plānošanas moduļos tas tiek uzrādīts.

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām