Eva Kalniņa
CHAMPION *

Elektroniskās Darbnespējas lapas imports

autors Eva Kalniņa

Labdien!

Vai ir domāts par to, ka, ja EDS uzrāda, ka lapa turpinās, tad sistēmā parādās vismaz līdz esošā  mēneša beigām, ka turpinās lapa (informatīvi). Vai tas tehniski vispār ir iespējams? 

Vai varbūt kāds var padalīties kā nokontrolē šos turpinājumus? Negribas ticēt, ka atsevišķi piefiksē katru darbinieku, kuram lapa turpinās, lai kaut ko nepalaistu garām? (Domāju vairāk, ja ir virs 200 darbiniekiem, piemēram).

Paldies!

 

6 ATBILDES 6
Sarmīte17
CONTRIBUTOR ***

autors Sarmīte17

Labdien!

Jau pagājušajā gadā bija zināms, ka no 01.04.2021. EDS-ā būs redzamas DNL ar statusu "Atvērts". Līdz šim bija redzamas DNL tikai ar statusu "Slēgts"

autors Anita Barbane

@Sarmīte17 

Vai varētu palūgt saiti uz dokumentu vai rakstu, kur tas tika rakstīts? 

Sarmīte17
CONTRIBUTOR ***

autors Sarmīte17

Labdien!

Tagad EDS uzrāda DNL jau ar DNL statusu "Atvērts". Pamēģināju ievilkt HORIZON, bet diemžēl neizdevās. Patreiz var ievilkt tikai DNL ar statusu "Slēgts". 

autors Anita Barbane

Šobrīd EDSā nav pieejamas visas kolonnas, bet tās tiks atjaunotas un kas jauns - būs pieejamas arī atvērtās prombūtnes (info no VID). Līdz ar to būs nepieciešama izstrāde Horizon saistībā ar atvērtām prombūtnēm. Kad tā tiks veikta,  par to varēs iepazīties versijas jaunumos. Bet tas noteikti nebūs tuvākās versijās, darbi jau saplānoti.

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Es šodien pamanīju, ka nerāda vairs ailīti EDS turpinājums un darbā stāšanās datums. Pagaidām ar ATVĒRTS statusu man nav vēl, tādēļ esošās ielādēju kā parasti. 

autors Anita Barbane

@Eva Kalniņa 

Šobrīd programma neveido prombūtni turpinājumam. Bet šāda vajadzība ir jau apzināta.  Iespēju robežās tiks skatīts, kad var realizēt. Kad tas tiks veikts, versiju jaunumos ziņosim par to. 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām