Mimis
CONTRIBUTOR *

PL nolietojums

autors Mimis

Pamatlīdzeklim ir atlikusī vērtība, nav izslēgts, ir ekspluatācijā utt., bet nolietojuma dokumentā nerēķinās vairāk nolietojums. Kur varētu būt vaina?

7 ATBILDES 7
Sarmīte17
CONTRIBUTOR ***

autors Sarmīte17

Labdien! Vai pamatlīdzeklim (kartiņā) nav norādīta nenolietojamā likvidācijas  (lūžņu) vērtība? Tā netiek amortizēta.

autors Diāna Bomiņa

Piekrītu @Ludmila_M_ komentāram - iesaku pārbaudīt nolietojuma grupu, vai tā ir atbilstoša.

Mimis
CONTRIBUTOR *

autors Mimis

Es caur rekonstrukcijas dokumentu liku visas nolietojuma grupas pēc kārtas (lai pārbaudītu vai patiešām nolietojuma grupā vaina). Nerēķināja ne ar vienu citu nolietojuma grupu arī. Kā es varu "reaminēt" to pl, atkal lai rēķinātu nolietojumu. Es pirms tam aizmirsu pieminēt, ka pirms tam rēķināja un tad vairs nē.

autors Diāna Bomiņa

Sakiet, lūdzu, kāds ir datums šīs kartītes laukā "pēdējais nolietojums"?

Mimis
CONTRIBUTOR *

autors Mimis

06.2022.

Accepted solution
Diāna Bomiņa
VISMA

autors Diāna Bomiņa

Tad sanāk, ka nolietojumu sistēma nerēķina jau kopš 2022. gada jūnija. Normālā situācijā nolietojumu nerēķina, tad ja:

  • PL nav ekspluatācijā
  • PL nav atlikusī vērtība
  • Nolietojuma metode ir "Nerēķina"
  • Laukā "Pēdējais nolietojums" ir ierakstīts Nākotnes datums, t.i., no tā datuma kad grib rēķināt nolietojumu uz priekšu datums.

Lai saprastu risinājumu un iemeslus konkrēti Jūsu situācijai, iesaku vērsties pie sava apkalpotāja, lai izpētītu datus.

 

Accepted solution
Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Nav nejauši nomainīta nolietojuma grupa uz nerēķina vai tml?

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām