Anonymous
Neattiecas

Par brīdinājumiem/aizliegumiem

autors Anonymous

Piemērs, man ir inventārs ,kuru ir jāsearilizē.Programma dod iespēju nogrāmatot iegādes dokumentu bez serealizācijas, bet pirms tam izlec brīdinājums- sistēma brīdina, bet vai ir iespēja ( ja ir tad kur) uzlikt aizliegumu, ka kamēr nav veikta serializācija grāmatot aizliegts.

Uzskaites parametros man NAV ielikts ķeksis ailē "neserializētas partijas pārvietošana ir atļauta"

2 ATBILDES 2
Accepted solution
Sarmīte Spēlmane
VISMA

autors Sarmīte Spēlmane

Labrīt!

Jūsu minētā pazīme Uzskaites parametros kontrolē, ja ir iepriekš tikusi saglabāta neserializēta partija, vai to būs vai nebūs iespējams pārvietot (piemēram, iekļaut iekšējās kustības pavadzīmē). Šis parametrs nekontrolē jaunas neserializētas partijas uzņemšanu uzskaitē. 

Ja vēlaties nodrošināties, ka lietotājs nevar saglabāt saņemšanas pavadzīmi, neserializējot partiju, tad par to atbild Kontroles un vides parametrs "Kontrolēt pielasītas/ievadītas sērijas".

Ceļš: Sistēma - Uzstādījumi - Kontroles un vides paramteri - sadaļa "Pavadzīme" -  Kontrolēt pielasītas/ievadītas sērijas. 

Labajā pusē pie lietotājiem varat atzīmēt vērtību. Ja nevēlaties pieļaut neserializētas partijas uzņemšanu uzskaitē, pie visiem vai konkrētiem lietotājiem jāizvēlas parametra vērtība "Aizliedz".

Lai veicas sistēmas sakārtošanā :)!

 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Liels paldies!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām