Elīna Z
CONTRIBUTOR ***

Realizācijas piesaistes

autors Elīna Z

Labdien, 

1. Tika izrakstīts Realizācijas priekšapmaksas rēķins. 2. Rēķinu klients apmaksāja. 3. Grāmatojot banku ienākošajam maksājumam tika piesaistīts priekšapmaksas rēķins. 4. Tika izrakstīta pavadzīme par lielāku summu, kā priekšapmaksa. Izrakstot pavadzīmi tika piesaistīts izrakstītais priekšapmaksas rēķins. 5. Piesaistīta atlikusī pavadzīmes summa, kad tika veikta samaksa. 

Jautājums, kur ir kļūda, jo Realizācija atlikumu atskaitē šī priekšapmaksa rādās kā nepiesaistīta. 

4 ATBILDES 4
Accepted solution
Diāna Bomiņa
VISMA

autors Diāna Bomiņa

Labdien, @Elīna Z !

 

Neredzot datus ir grūti komentēt radušos situāciju. Pirmkārt, nav skaidrs, kurā atskaitē redzat, ka priekšapmaksa uzrādās kā nepiesaistīta, jo atlikumu atskaitē priekšapmaksas dokumenti vispār netiek atspoguļoti un neveido atlikumu. Otrkārt, ir jāpārbauda, vai uz pareizu datumu tiek skatītas atskaites. 

 

Normālā gadījumā būtu šādi (aprakstu darījuma piemēru)

->Izejošais priekšapmaksas dokuments 100 EUR

->Ienākošais MU (sasaista ar priekšapamksas dokumentu) 100 EUR

->Šajā brīdī atlikums pret klientu būtu 100 EUR, kuru veido ienākošais MU, jo tam vēl ir jāpiesaista "gala rēķins/pavadzīme".

Screenshot_12.jpg

->Tiek veidota pārdošanas pavadzīme, piemēram, par summu 120 EUR. Šai pavadzīmei tiek piesaistīts priekšapmaksas rēķins, kas ir piesaisīts pie 100 EUR ienākošā MU. Šajā brīdī ienākošais maksājums būs pilnībā piesaistīts, savukārt, pārdošanas pavadzīmei nepiesaistītā summa būs 20 EUR līdz brīdim, kamēr klients šo summu neapmaksās un nebūs veikta piesaiste.

Screenshot_13.jpg

 

Screenshot_14.jpg

 

Ja šis apraksts nepalīdz, tad lūgums sazināties ar savu Horizon apkalpotāju, lai izpētītu konkrēti Jūsu ievadītos datus.

Elīna Z
CONTRIBUTOR ***

autors Elīna Z

Labdien, 

Paldies par skaidrojumu, noderēja 🙏

VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Priekšapmaksas rēķinus labāk negrāmatot. Tikai MU, ko piesaista gala rēķinam.

Elīna Z
CONTRIBUTOR ***

autors Elīna Z

Priekšapmaksas rēķiniem nemaz nav iespēja tik grāmatotiem, tikai saņemto apmaksu grāmatoju. 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām