vinetavikstreine
CONTRIBUTOR ***

Satrpnoliktavu pārvietošanas izdrukas veidne ar pārdošanas cenu

autors vinetavikstreine

Labdien. 
Starpnoliktavu pārvietošanas PZ izdrukā pēc noklusējuma ir iepirkuma cena.
Man ir nepieciešams, lai starpnoliktavu pārvietošanas PZ būtu pārdošanas cena ar PVN. Skatos, kartiņā tā ir definēta kā veikala cena. Neatrodu šādu laiku pievienošanai izdrukas veidnē (vai tiešām nav??).

Būšu pateicīga, ja kāds ieteiks  risinājumu vai parādīs, kur meklēto atrast.

 

Vineta

1 ATBILDĒT 1
Accepted solution
Diāna Bomiņa
VISMA

autors Diāna Bomiņa

Labdien, @vinetavikstreine !

 

Sistēma->Uzstādījumi->Kontroles un vides parametri->Sadaļa "Pārdošanas cenas"->Šajā sadaļā ir atrodamas "otrās, trešās, ceturtās un piektās cenu veidi". Jūs varat definēt, ka, piemēram, otrās cenas veids ir "veikala cena"->Saglabāt.

Screenshot_6.png

 

No šī brīža, atskaišu redaktors Jums ļaus izlikt izskatā "Veikala cenu":

Screenshot_7.png

 

Mana testa rezultāts:

Screenshot_9.png

 

Te, protams, ir jāņem vērā, ka, ja precei kā pārdošanas cena būs nevis veikala cena, bet kāds cits cenas veids piesaistīts, tad sistēma neatgriezīs rezultātu. Visprecīzāko atbildi, kā būtu jārīkojas Jūsu gadījumā, es varētu pateikt, redzot Jūsu datus, jo iespējams atskaišu redaktora izdruka ir jāpapildina ar kādām formulām, piemēram, ja nav norādīta veikala cena, tad sistēma atgriež kādas citas cenas veida vērtību u.tml., taču, ja Jums atskaitē vienmēr un visos gadījumos iekšējās kustības dokumentā ir jāuzrāda veikala cenas vērtība, tad šis varētu būtu kā risinājums.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām