Gromova
CONTRIBUTOR *

Vienreizējās samaksas pieteikumi

autors Gromova

Labdien!

Vai ir iespējams importēt vienreizējās samaksa pieteikumu  no HOP uz Horizon lidzīgi Metarēķinam, lai grāmatvedis uz tā pamata jau ģenerē gala dokumentu (rēķinu vai pavadzīmi),  lai paatrinātu datu ievādi. 

 

8 ATBILDES 8
Accepted solution
Ilga Andersone
VISMA

autors Ilga Andersone

Labdien, @Gromova! Lai labāk saprastu kāds būtu iespējamais risinājums šai problēmai nepieciešams precīzāk saprast jūsu situāciju. Lūgums informāciju papildināt šeit vai arī vērsties pie jūsu apkalpotāja.

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Labdien, @Gromova !

 

Kad Vienreizējās samaksas pieteikums ir apstiprināts, no tā ir iespējams ģenerēt Vienreizējās samaksas dokumentu.

Sīkāk var izlasīt šajā rakstā.

 

Gromova
CONTRIBUTOR *

autors Gromova

Paldies!

Kur tieši tiek izveidots  samaksas dokuments pec  ģenerēšanas? Apgādē? Ja Personāla uzskaitei gramatvežiem nav pieejas (ja konkrētak, runa iet tieši par "Transporta izdevumu kompensācijas" pieteikumiem.

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

@Gromova Nē, no Vienreizējās samaksas pieteikumiem iespējams ģenerēt tikai Algu dokumentu ar veidu "Vienreizējās samaksas dokuments". 

Gromova
CONTRIBUTOR *

autors Gromova

Ka tad ir ar "brīvas formas pieteikumiem"? Varbūt no tiem var uzģenerēt dokumetu uz apgādi? 

autors Kaspars Mednis

@Gromova Vai varat lūdzu nedaudz vairāk aprakstīt Jūsu nepieciešamību ģenerēt apgādes dokumentus no vienreizējās samaksa pieteikumiem vai brīvās formas pieteikumiem, jo šie Personāla un algu dokumenti nav tieši saistīti ar Apgādes moduli.

Kādās situācijas Jūs pret saviem darbiniekiem veidotu apgādes rēķinu vai pavadzīmi? 

Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Brīvas formas pieteikumi ir paredzēti tikai personāla vispārējās informācijas iesniegšanai - piem par bankas konta maiņu vai tml.

Madara Z
CONTRIBUTOR **

autors Madara Z

Ja ģenerē vienreizējās samaksas dokumentu no pieteikumiem, tad tas parādās kā vienreizējās samaksas dokuments, ir jāzin vai ir pieeja šiem dokumentiem. Bet man kā grāmatvedim ir pieeja šiem dokumentiem, tāpēc grāmatvežiem nebūtu jābūt problēmām pēc tam apskatīt uzģenerēto dokumentu.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām