AivarsZ
CONTRIBUTOR **

Virsgramatas izdrukas forma

autors AivarsZ

Labdien!

Neatradu, kā var izdrukāt virsgrāmatu. Paņēmu no citas firmas šo pārskata formas izdruku, bet vispirms rāda kļūdas un tad izdruka ir bez datiem, tikai ar kontu numuriem un nosaukumiem. Kā tikt pie virsgrāmatas izdrukas?  

8 ATBILDES 8
GuntisK
CONTRIBUTOR ***

autors GuntisK

Ieteikums apskatīt VISMA izdruku formu paraugus https://community.visma.com/t5/Zinasanu-baze-Horizon/Atskaisu-izdrukas-un-dokumentu-formas-lejupiela...

Iet uz sadaļu "Virsgrāmata", kur ir 3 paraugi apskatīšanai. Ja kāds no tām derētu, atgriezties uz sadaļu "Kā piekļūt krātuvei?".

AivarsZ
CONTRIBUTOR **

autors AivarsZ

Labdien!

Pirms rakstīju šo jautājumu, es jau apskatīju krātuvi. Mani izbrīna, ka pēc noklusējuma programmā nav iespējas izdrukāt vai saglabāt galveno grāmatu jeb  virsgrāmatu. Bet varbūt es to neprotu atrast? 

GuntisK
CONTRIBUTOR ***

autors GuntisK

No visiem logiem iespēja nospiest pogu [Drukāt], izvēlēties "Ātrais eksports uz failu" un ierakstīt Excel failā.
Pirms tam loga izskatā izlikt interesējošos laukus.

AivarsZ
CONTRIBUTOR **

autors AivarsZ

To visu es zinu, bet jebkurā grāmatvedības programmā taču jābūt iespējai izdrukāt galveno grāmatu vai Virsgrāmatu. Es neticu, ka te tādas iespējas nav.  Manā gadījumā gluži excel tabula nederēs.  😞

GuntisK
CONTRIBUTOR ***

autors GuntisK

Katrs pats, ja vien ir (Sistēma \ Uzstādījumi \ Dokumentu un pārskatu formas - datu labošana) piekļuve, var pielāgot savām vēlmēm standartā esošās PDF izdruku formas. Par to skatīt zināšanu bāzes tēmā "Atskaišu redaktors". Atskaišu redaktora dokumentācija https://drive.google.com/file/d/1jYJKNabNFzGgy_1cugkg7ntEtEMeJPZr/view

AivarsZ
CONTRIBUTOR **

autors AivarsZ

Viss jau būtu labi, taču vienkāršai virsgrāmatai jābūt standarta variantā ar nosaukumu "Virsgrāmata", nevis man kaut kas vēl jāpielāgo. Pat Zalktī šāda opcija ir.  😞 Rakstīšu atbalstam, jo man pie šīs izdrukas formas, kuru importēju no cita uzņēmuma rāda kļūdas.  Pamēģināju pat no diviem dažādiem uzņēmumiem importēt un nekā. 

 

GuntisK
CONTRIBUTOR ***

autors GuntisK

Iespējams, izdrukas formas ņemtas no citas Horizon versijas. Līdz ar versijām bieži vien nedaudz mainās arī Horizon datu lauki: tiek pārsaukti, nāk klāt.
Pastāv iespēja izdrukas formā pašam kļūdainos laukus nodzēst vai tos aizstāt ar līdzīgiem esošajiem.
Arī Horizon Uzstādījumu Uzskaites parametri to var ietekmēt, piemēram, Dimensijas.

AivarsZ
CONTRIBUTOR **

autors AivarsZ

Paldies, Gunti, par palīdzību, bet tik gudrs es vēl neesmu, uzrakstīju atbalsta  dienestam.  🙂

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām