Anonymous
Neattiecas

"nepiesaistītas" pavadzīmes

autors Anonymous

Labdien!
Sakiet,lūdzu, vai ir iespējams kaut kā uzstādīt tā,lai izvēlnē Dokumenti/apgāde/preču dokumenti parādās pie izvēles "nepiesaistītie" arī tie kreditori, kuri ir ievadīti bankā (maksājuma uzdevumos),bet vēl nav iegrāmatoti.
Uz doto brīdi ir tā, ka, ievadot pavadzīmi maksājumu uzdevumos, tā automātiski pāriet uz statusu  "piesaistīts",kaut gan vēl nav apmaksāta un iegrāmatota.
Paldies!

6 ATBILDES 6
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Labdien, @Anonymous ,

 

Ja pamatvajadzība ir "atlasīt visus aktuālos kreditorus, kuru pavadzīmes uz konkrēto datumu nav apmaksātas", tad, kā jau iepriekš komentāros minēts, īstā vieta ir Atskaites - Apgāde - Klientu dokumenti uz datumu. Šeit tiek atspoguļota situācija no izpildītajiem dokumentiem un sagataves netiek ņemtas vērā.

Atskaiti arī izmanto veicot salīdzināšanu perioda beigās.

 

Dokumenti - Apgāde - Preču dokumenti --> Šis ir saraksts ar situāciju uz šo brīdi. Var izskatā pielikt pēdējā maksājuma datumu, bet maksājuma statuss gan nav iespējams.

 

Un vēl var paskatīt arī Dokumenti - Apgāde - Piesaistes ---> lai blakus kolonās redzētu saistību un atbilstošā apmaksas dokumenta datus.

 

Piemērā saņemtais rēķins, kuram piesaistītais maksājums vēl ir sagatavē.

akt_kreditori.png

 

RomansV
CONTRIBUTOR *

autors RomansV

Pamēģiniet pievienot filtru Pēdējā piesaistītā dokumenta datums ar vērtību <= 01.01.1900. 

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

es domāju, ka jums vajag uzbūvēt savu filtru manuāli, neizmantojot to opciju "nepiesaistītie"

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Gunta_AlianseTM
PARTNER

Nebūs iespējas tādu filtru "uzbūvēt", jo apgādes dokumenti ir piesaistīti maksājumiem. Vienīgais variants - mēģināt Atskaites - Apgāde - Klientu dokumenti uz datumu 
šajā atskaitē piesaistes dokumentiem nebūs, ja maksājuma uzdevumi būs sagataves statusā.

Respektīvi - atskaitē "Klientu dokumenti uz datumu" būs visi neapmaksātie dokumenti un tie apgādes dokumenti, kuriem maksājums ir statusā "sagatave".

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Ja es pareizi saprotu,tad "klientu dokumenti uz datumu" man parādās visas pavadzīmes kuras bijušas līdz šim, ne tikai aktuālās uz konkrēto datumu.

Sakiet,varbūt ir vēl kāda iespēja kā atlasīt visus aktuālos kreditorus, kuru pavadzīmes uz konkrēto datumu nav apmaksātas?

Paldies!

Gunta_AlianseTM
PARTNER

autors Gunta_AlianseTM

ieliec datumu uz, piemēram 31.12.2020. (nākotnes datumu)  un būs visas aktuālās neapmaksātās izpildītās pavadzīmes ar piesaistītiem izpildītiem maksājuma dokumentiem (atskaite neņem vērā dokumentus statusā "sagatave")

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām