Marika8
CHAMPION **

Muitas deklarācija PVN pielikumos

autors Marika8

Labdien, 

 

Esmu nonākusi sekojošā situācijā - ievadot saņemšanas rēķinu:

1. Dokumenta tips: "Muitas deklarācija";

2. Atsevišķi izveidota PVN kategorija, kurai piesaistīta darījuma veida pazīme "I (Imports ārpus ES)", izņemot ķekšus no "iekļauts apmaksai";

3. norādot darījuma vietu "Ārpus ES preces";

 

Kontējumi sanāk 

D999*-K999* = apliekamā summa

D572*-K239* = PVN summa;

D239*-K572* = PVN summa (bez ķeksīša) pie "Tips"

 

nonāku pie situācijas, kad PVN 1-1 pielikumā ir korekta informācija ar visiem korektiem parametriem (dokumenta tips 6), bet papildus šī pati summa parādās arī PVN 1-3 pielikumā zem "Darījumi zem 150 EUR" bez apliekamās summas, bet ar PVN summu. Šai rindai PVN 1-3 pielikumā nebūtu jābūt. Kāpēc šī summa parādās arī PVN 1-3 pielikumā? Un kā izdarīt, lai tā tur neparādās?

2 ATBILDES 2
Accepted solution
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine (Atjaunots ‎22-09-2022 15:50 autors Raita Reine VISMA )

Labdien,

 

No versijas/laidiena 600.9 bija izmaiņa, ka darījumus ar attaisnojuma dokumentu "Muitas deklarācija" vairs neiekļauj III. pielikumā.
Papildus arī jāpaskatās, vai dokumenta tipam "Muitas deklarācija" lauku atribūtos ir norādīts šis attaisnojuma dokumenta veids.

 

III. pielikumā tas darījums vēlreiz nonāca dēļ grāmatojuma, bet grāmatojumam tādam jābūt, tādēļ pēc šī attaisnojuma dokumenta veida tas tiks izņemts automātiski un nebūs vairs manuāli jādzēš.

Marika8
CHAMPION **

autors Marika8


Jā, dokumenta tipam "Muitas deklarācija" lauku atribūtos ir norādīts attaisnojuma dokumenta veids "Muitas deklarācija". 
Tad ieplānosim jaunāka laidiena uzlikšanu. 

Liels paldies! 

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām