Manas jomas

Sign in Jums nav iestatītas interesējošās jomas.
atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
CONTRIBUTOR **

Vai HOP ir pieejami pieteikumi par Slodzes izmaiņām

Labdien!

Vēlamies darbiniekiem sniegt iespēju veidot slodzes izmaiņu pieteikumus HOP vidē (piemēram, darbinieks vēlās mainīt struktūrvienību). Vai tas ir iespējams un ja ir tad kā to konfigurēt?

(Iedomājos, ka varētu izmantot brīvas formas pieteikumus, bet tas varētu radīt pārpratumus, jo nebūs sasaiste ar konkrētu slodzi, vai struktūrvienību)

3 ATBILDES 3

Tēma: Vai HOP ir pieejami pieteikumi par Slodzes izmaiņām

Labdien, @Kristiine!

Nē, šādas iespējas nav un netiek plānots.

Toties būtu interesanti uzzināt, kuri ir tie gadījumi, kad darbinieks pats var izdomāt mainīt struktūrvienību, nevis tas tiek noteikts no str.v. vadītāja puses un attiecīgi rīkojuma.

CONTRIBUTOR **

Tēma: Vai HOP ir pieejami pieteikumi par Slodzes izmaiņām

Darbinieks vienojas ar tiešo vadītāju un topošo vadītāju. Tad raksta iesniegumu par struktūrvienības maiņu, kuru paraksta tiešais vadītājs, topošais vadītājs un citi. Tā vēlme bija, ka šo iesniegumu/pieteikumu darbinieks varētu rakstīt HOP un tad tas aizietu pa saskaņošanas scenāriju. Uz šī iesnieguma/pieteikuma pamata tiktu veidots rīkojums.

Iemesls ir gana vienkāršs - darbinieks ir nokārtojis sertifikātu un specializējies, piemēram, medicīnas māsa ir kļuvusi par ķirurģijas māsu.

Tēma: Vai HOP ir pieejami pieteikumi par Slodzes izmaiņām

Paldies par skaidrojumu!

Ir vērts padomāt, tāpēc šo piefiksēšu kā ideju nākotnes potenciāliem darbiem. Laimīgs 

 

Jauku dienu vēlot,

Anita