- Als nieuw markeren
- Als gelezen markeren
- Bladwijzer
- Abonneren
- Printervriendelijke pagina
- Ongepaste inhoud melden
Rechtsvoorganger school vastleggen
Op dit moment is het mogelijk om rechtsvoorgangers te registreren als het om een volledige werkgever gaat.
Dus werkgever 12345 gaat fuseren met werkgever 54321, 12345 wordt dan als rechtsvoorganger bij 54321 geregistreerd.
Maar wanneer werkgever 54321 enkel 1 school overneemt van werkgever 12345, is het niet mogelijk om dit als rechtsvoorganger vast te leggen.
In dit geval wil je het niet als werkgever rechtsvoorganger vastleggen, omdat een andere school van werkgever 12345 niet mee moet tellen als bestuursdiensttijd.
Binnen Applicatiebeheer > Algemene definities > Rechtsvoorgangers heb je wel de mogelijkheid om een BRIN vast te leggen als rechtsvoorganger, maar dan moet je ook het nummer van een rechtsvoorganger vastleggen en dat is niet van toepassing, aangezien het BRIN-nummer hetzelfde blijft:
Graag mogelijk maken dat we ook losse scholen als rechtsvoorganger kunnen vastleggen.
- Meer ideeën zoeken die zijn getagd met:
- diensttijd
- Jubileum
- rechtsvoorganger
U moet een geregistreerde gebruiker zijn om hier een opmerking toe te voegen. Als u al geregistreerd bent, moet u zich aanmelden. Als u zich nog niet hebt geregistreerd, moet u zich registreren en aanmelden.