Publicēta 600.versija

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎21-06-2022 13:44 autors Didzis Liepiņš VISMA )

Jaunāko Horizon versiju iespējams lejupielādēt šeit. To iespējams izdarīt arī caur Horizon (nonāksiet klientu zonā jau kā ielogojies lietotājs).

 

 

 

Horizon pamatsistēma

 

Sistēmas pārvaldība

 

Infrastruktūra

OpenID Connect atbalsts drošākam un ērtākam pieslēgumam

 

Tagad  Horizon atbalsta OpenID Connect (identitātes slānis virs OAuth 2.0 protokola), kas ir atvērts un drošs autentifikācijas protokols, ļaujot lietotājam autentificēties ar ārēju uzticamu identitātes nodrošinātāju, tādu, kā piemēram Google vai Microsoft.

 

Tas ļaus sev pieejamo un ikdienā lietoto autentifikācijas metodi izmantot, lai pieslēgtos arī Horizon. Piemērojot izvēlētajai autentifikācijas metodei vairāku faktoru autentifikāciju, var tikt paaugstināts Horizon piekļuves drošības līmenis

Uzzināt vairāk>> 

 

Citi uzlabojumi saskaņošanā>>

 

Grāmatvedība

Kase un banka

Bankas importa uzlabojumi

 

Bankas importa funkcionalitātē nākamo versiju laikā paredzētas būtiskas izmaiņas, lai tehniski nodalītu un uzskatāmāk attēlotu no bankas importētos datus, to atpazīšanu, kā arī atbilstošo Horizon klasifikatoru ierakstu piemeklēšanu. 

 

Šajā versijā ir izveidota jauna bankas importa risinājuma izveide. Tālākajās versijās šis risinājums tiks pilnveidots, un ar laiku aizstās esošo maksājumu importu. 

Uzzināt vairāk>>

 

Svarīgi! Jaunajā bankas importu mehānismā nebūs pieejami “Tiešā debeta maksājumi”

 

 

Apgāde un realizācija

VZD adrešu reģistra dati no data.gov.lv

 

VZD adrešu reģistra dati ir publiski pieejami valsts atvērto datu portālā. Izveidota Horizon integrācija ar portālu, kas ļauj klientiem iegūt un izmantot strukturētus adrešu datus. 

 

Uzzināt vairāk par adrešu reģistra izmantošanu sistēma>  

Uzzināt vairāk par adrešu sinhronizāciju> 

 

Citi uzlabojumi apgādē un realizācijā, avansu norēķinos >>

 

Algas un personāls

Darba samaksa

Integrācijas ar VID EDS API

 

Lai paātrinātu un vienkāršotu dokumentu nosūtīšanu uz VID EDS, Horion sistēmā ir pieejama EDS API integrācija, kas nodrošina iespēju automātiski nosūtīt dokumentus no grāmatvedības sistēmas uz VID EDS, kur dati tiek pārbaudīti un pieņemti.

 

Tas nozīmē, ka  vairs nav jāveic atskaišu saglabāšana XML formātā datorā ar mērķi tās manuāli augšupielādēt VID EDS (šāda iespēja sistēmā joprojām ir pieejama).

 

Papildus citiem dokumentiem, turpmāk, izmantojot EDS API servisu, no Horizon ir iespējams nosūtīt un iesniegt atskaiti Darba devēja ziņojums (VSAOI) uzreiz.

Uzzināt vairāk>>

 

Citi uzlabojumi darba samaksā un darba laika uzskaitē>>

 

Noliktavas uzskaite

Noliktava

Preču reālā pašizmaksa

 

Šobrīd sadalāmās izmaksas iespējams piesaistīt tikai realizētajai produkcijai, t.i. pārdošanas dokumentiem. Lai būtu pieejama informācija lēmumiem par preču realizāciju, turpmāk pašizmaksu būs iespējams iegūt arī saņemtai preču partijai. 

Uzzināt vairāk>>

 

Depozīta sistēmas atbalsts

 

Lai nodrošinātu labāku sistēmas atbalstu ražotājiem, vairum- un mazumtirgotājiem,  ir atvieglota depozīta apstrāde noliktavas, kases un loģistikas dokumentos. Risinājums paredz iespējas preču nomenklatūrām pievienot saistīto preci (depozītu), kā arī pieņemt atpakaļ depozītu. 

 

Veiktas arī izmaiņas integrācijā ar kases aparātiem (CHD hibrīda aparātiem), ja depozīta taras uzskaiti tiek veikta izmantojot saistītās preces. 

Uzzināt vairāk>>

 

Citi uzlabojumi noliktavā

Pavadzīmes Excel veidne papildināta ar pavadzīmes rindu īpašībām

 

Horizon papildu funkcionalitāte

Norēķini

Maksājumu automatizācija

Luminor Gateway atbalsts

 

Luminor plāno pārtraukt DNB gateway/Luminor gateway pakalpojumu, sākot ar 01.05.2022.  Lai nodrošinātu tiešsaistes pakalpojumu, izveidota jauna integrācija ar Luminor webservice, kas sevī iekļauj bankas izrakstu saņemšanas funkcionalitāti.

Uzzināt vairāk>>

 

Loģistika

Uzlabojumi loģistikā>>

 

Apsaimniekošana un komunālie pakalpojumi

Uzlabojumi apsaimniekošanā>>

 

 

Kā saņemt versiju?

Mākoņpakalpojama klienti jaunāko versiju saņems tuvākajā ceturtdienā. Ja neesat mākoņpakalpojuma klients, tad Horizon versijas iespējams lejupielādēt šeit. To iespējams izdarīt arī caur Horizon (nonāksiet klientu zonā jau kā ielogojies lietotājs).

 

Kur var uzzināt par attīstības plāniem?

Lai savlaicīgi uzzinātu par plānotajām izstrādēm un iesaistītos produkta attīstībā ar savu balsi un komentāriem, aicinām apskatīt attīstības ceļa karti!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām