Publicēta 610.versija

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎30-03-2023 11:41 autors TomsU VISMA )

 

Horizon pamatsistēma

 

Sistēmas pārvaldība

Infrastruktūra

 

Dziņa atjaunošana

Šobrīd saziņai starp Horizon datu bāzi un lietotāja aplikāciju uz datora, tiek izmantota programma (dzinis) ar TLS 1.1 (Transport Layer Security protokols) versiju, kas drīzumā vairs netiks abalstīta. Tādēļ Horizon lietotājiem versijas atjaunošanas brīdī tiks piedāvāts instalēt jaunāku datu bāzes piekļuves dzini

Lūdzam ņemt vērā, ka, sākot ar nākamo Horizon versiju (615.), pieslēgties programmai varēs tikai ar atjaunotu piekļuves dzini! 

Lasīt vairāk >>

 

Saskarne

 

1. Ekrānu mērogošanas atbalsts

Arvien vairāk lietotāju izvēlas strādāt ar vairākiem monitoriem un dažādām ekrāna izšķirtspējām, kas rada izaicinājumus Horizon mērogošanā. Turpmāk Horizon spēs nolasīt sistēmas mērogu un veiks automātisku sistēmas mērogošanu atbilstoši ekrāna uzstādījumiem (DPI aware), kas novērsīs problēmas saistībā ar ekrāna elementu vizuālu izplūšanu.

 

2. Meklēšana pēc vairākiem laukiem ievades laukā un sarakstā

Lai lietotājiem atvieglotu klientu un nomenklatūru meklēšanu, radīts jauns mehānisms, kas sniedz iespēju vēl neatverot sarakstu, norādīt meklējamo vērtību. Turklāt ievadītā vērtība tiek meklēta vairākos objekta laukos.

Uzzināt vairāk >>

 

Citi uzlabojumi saskarnē, saskaņošanā un lietotāju pārvaldībā >>

 

Grāmatvedība

Dažādi nelieli uzlabojumi apgādē un realizācijā, pamatlīdzekļos, kasē un bankā, līgumos >>

 

Algas un personāls

Dažādi nelieli uzlabojumi darba samaksā, personālā un komandējuma uzskaitē >>

 

Noliktavas uzskaite

 

1. Iepirkumu pārvaldība

Bieži vien lietotāji velta daudz laika, lai iegūtu informāciju par nepieciešamo preču apjomiem noliktavas papildināšanai. Lai to izdarītu ātrāk, noliktavas modulī ir paplašinātas iespējas analizēt pasūtāmo/iepērkamo daudzumu ar katrai organizācijai pielāgojamiem aprēķiniem. Papildus tam - iespējams identificēt cenas un piegādes laika ziņā izdevīgākos piedāvājumus.

Uzzināt vairāk >>

 

 

2. Krājumu inventarizācija pa partijām

Gadījumos, kad tiek lietotas nomenklatūras, kuru partijas satur vajadzīgas īpašības, piemēram, derīguma termiņš vai partiju numuri, inventarizācijas procesā svarīgi iegūt atlikumus pa partijām. Lai to nodrošinātu - turpmāk krājumu inventarizācijas dokumentā varēs ielasīt atlikumus partiju līmenī, lai koriģētu datus par iztrūkumu/pārpalikumu partiju griezumā.

Uzzināt vairāk >>

 

Citi nelieli uzlabojumi >>

 

Horizon papildu funkcionalitāte

 

Resursu uzskaite

Inventārs

 

Neliels uzlabojums - klientiem, kuri strādā vairāku nodokļu maksātāju režīmā, inventāra izmaiņu pieteikumos  iekšējā kustība un norakstīšana ir pievienots iestādes lauks.

 

Norēķini

Dažādi nelieli uzlabojumi maksājumu automatizācijā un debitoru novērtēšanā >>

 

Apsaimniekošana un komunālie pakalpojumi

Dažādi nelieli uzlabojumi >>

 

 

 

Kā saņemt versiju?

Mākoņpakalpojama klienti jaunāko versiju saņems tuvākajā ceturtdienā. Ja neesat mākoņpakalpojuma klients, tad Horizon versijas iespējams lejupielādēt šeit. To iespējams izdarīt arī caur Horizon (nonāksiet klientu zonā jau kā ielogojies lietotājs).

 

Kur var uzzināt par attīstības plāniem?

Lai savlaicīgi uzzinātu par plānotajām izstrādēm un iesaistītos produkta attīstībā ar savu balsi un komentāriem, aicinām apskatīt attīstības ceļa karti!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām