- Als nieuw markeren
- Als gelezen markeren
- Bladwijzer
- Abonneren
- Printervriendelijke pagina
- Ongepaste inhoud melden
Nieuw: betaallink in e-mail aanmaning
Zoals eerder aangekondigd, is het mogelijk om via Mollie gebruik te maken van betaallinks. Tot voor kort was het helaas niet mogelijk om in de e-mail voor aanmaningen een betaallink op te nemen, omdat het openstaande bedrag ontbrak. Dit is nu verholpen, zodat je in de e-mail voor een aanmaning een betaallink kunt toevoegen.
Betaallink in e-mail aanmaning gebruiken
In het venster Notificatiesjablonen vind je de mailsjablonen voor het versturen van aanmaningen per e-mail. In dit sjabloon kun je een betaallink invoegen, zowel als afbeelding of tekstlink. Je kunt hiervoor gebruikmaken van de nieuwe velden uit het sjabloon, zoals het openstaande bedrag ((docs.OverdueBalance)) en het aantal documenten ((docs.DetailsCount)). Omdat de aanmaning meerdere facturen kan bevatten bestaat er geen unieke referentie naar een specifieke factuur. In plaats daarvan kun je het unieke nummer van de aanmaning ((docs.DunningLetterID)) of het debiteurnummer ((docs.BAccountID.AcctCD)) als referentie gebruiken.
Wil je een betaallinks achter een afbeelding plaatsen? Dat is mogelijk! Gebruik hiervoor de knop Koppeling in de eigenschappen van de afbeelding.