om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
Gebruik je in eAccounting een bankkoppeling van Triodos? Vanaf eind mei 2025 ondersteunt Triodos deze koppeling niet meer. Triodos stapt namelijk over op de nieuwe bankkoppeling die gebruikmaakt van PSD2-technologie. We vertellen je graag wat dit voor jou betekent.
De huidige koppeling is verouderd en moet voldoen aan nieuwe Europese PSD2-regels. Op triodos.nl/psd2 lees je hier meer over.
Het maakt het eenvoudiger en veiliger om bankafschriften en betalingsinformatie te delen.
Dit jaar wordt het hierdoor mogelijk extra diensten aan te bieden, zoals het koppelen van
spaarrekeningen en het starten van (bulk)betalingen vanuit eAccounting. Het is goed om te weten dat de overstap alleen gaat om de manier waarop we de koppeling maken. Na
de overstap regel je je administratie zoals je gewend bent. Wil je meer informatie over
boekhoudkoppelingen? Kijk dan op triodos.nl/boekhoudkoppeling .
31 mei 2025 stopt Triodos met de huidige bankkoppeling. Zorg dat je vóór 31 mei 2025 overstapt op de koppeling via PSD2.
Voor de overstap maakt eAccounting gebruik van iDIN. Met iDIN kun je je identificeren via je particuliere bankrekening. Triodos Bank biedt geen ondersteuning voor iDIN. Dat betekent dat je je alleen kunt identificeren via een andere bank. Gebruik hiervoor een rekening bij een van de volgende banken: ABN AMRO, ASN Bank, Bunq, ING, Rabobank, RegioBank of SNS.
Heb je geen particuliere rekening bij een van deze banken? Dan kan Triodos de overstap naar de nieuwe koppeling bij eAccounting niet ondersteunen.
Triodos Bank berekent geen kosten voor de PSD2-koppeling. Volgens de regels van PSD2 moet je elke 180 dagen je goedkeuring vernieuwen om je koppeling te behouden. Wanneer het tijd is om te verlengen, ontvang je instructies van ons.
Het is ons niet gelukt om deze koppeling te maken, ik heb hier ook al een support verzoek voor gestuurd. Dit heeft denk ik te maken met dat wij een bestuur hebben die gezamenlijk bevoegd is, terwijl er maar 1 iemand kan ondertekenen in de software. Ik ben benieuwd hoe we dit kunnen oplossen.
Beste @Hemmo
Bedankt voor je reactie. Het klopt dat het op dit moment niet mogelijk is om een bankkoppeling met Triodos te maken wanneer er sprake is van gezamenlijke tekenbevoegdheid. Momenteel onderzoeken we of en hoe dit in de toekomst ondersteund kan worden.
Visma eAccounting BV
HJE Wenckebachweg 200
1096 AS Amsterdam
Tel: 020-355 29 99
Copyright 2021 Visma Community. All right reserved.