Kā apskatīt notikumus un darbinieku iesaisti?

12-07-2020 10:29 (Atjaunots 27-07-2022)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 826 Skatījumi

Kā var redzēt, kuri darbinieki ir iepazinušies un apstiprinājuši notikumu?

 

Pilnu sarakstu ar darbiniekiem, kuri apstiprinājuši notikumu var redzēt, spiežot uz darbības “Lejupielādēt adresātu sarakstu”. 

 

 l1.PNG

 

Šī darbība uzsāks pilnas atskaites lejupielādi un atskaiti varēs atvērt ar MS Excel vai analogu lietotni. Dokumentā varēs redzēt darbinieka vārdu, uzvārdu, personas kodu, profesiju, izsūtīšanas datumu, izpildes termiņu, datumu, kad notikums ir izpildīts, statusu, kļūdas paziņojumu un iestādi. Ja notikums ir nosūtīts, bet atbilde nav sniegta, tad statusa laukā tiks norādīts “Nosūtīts” norādot uz to, ka notikums ir izsūtīts.

 

l2.PNG

 

 

Kā lejupielādēt intruktāžas notikuma atskaiti?

 

Instruktāžas atskaiti ir iespējams lejupielādēt kā excel atskaiti. Ir izveidotas trīs atskaites - “Darba aizsardzības ievadapmācība”, “Darba aizsardzības instruktāža darba vietā”, “Ugunsdrošības instruktāžas uzskaites žurnāls”. 

 

l3.PNG

 

“Lejupielādēt instruktāžas atskaiti” uzsāks atskaites lejupielādi un atskaiti varēs atvērt ar MS Excel vai analogu lietotni. 

 

“Darba aizsardzības ievadapmācība” un  “Darba aizsardzības instruktāža darba vietā” atskaites ir veidotas atbilstoši MK noteikumiem Nr.749 “Apmācības kārtība darba aizsardzības jautājumos”.

 

 “Ugunsdrošības instruktāžas uzskaites žurnāls” atskaite ir veidota atbilstoši MK noteikumiem Nr.238 “Ugunsdrošības noteikumi”.

Vai administrators var redzēt visus izveidotos notikumus?

 

Nē, katrs administrators var redzēt tikai savus izveidotos notikumus.

 

Vai kāds lietotājs var redzēt visus notikumus?

 

Jā, "Pārvaldnieks" var redzēt visus notikumus no visiem administratoriem.

 

Kā darbinieks uzzinās par jaunu notikumu?

 

Darbiniekam tiks izsūtīts e-pasts par jauniem notikumiem ar saiti uz HoP, kā arī darbinieka uzdevumu sarakstā parādīsies paziņojums par jaunu uzdevumu.

 

Kā darbinieks var iepazīties ar notikumu?

 

Uzdevumu sarakstā darbiniekam būs jauna sadaļa “Esmu iepazinies”.

 

i1.PNG

 

Šajā sadaļā darbiniekam būs pieejami visi aktīvie notikumi.

 

l4.PNG

 

Ja pie notikuma ir redzama sarkana izsaukuma zīme, tad tas liecina, ka notikums ir svarīgs un darbiniekam tam ir jāpievērš papildus uzmanība.

 

Uzspiežot uz notikuma tiks atvērta informācija ar kuru darbinieka ir jāiepazīstas. 

 

i3.PNG

i4.PNG

 

Lai apstiprinātu iepazīšanos ar notikumu, jāspiež poga  “Apstiprināt” lapas apakšējā, labajā stūrī.

 

Kā darbinieks redzēs pārbaudes testu?

 

Kad darbinieks ir iepazinies ar notikuma saturu un minimālais iepazīšanās laiks ir beidzies (ja tāds ir uzstādīts), tad darbinieks var uzsākt pildīt pārbaudes testu spiežot pogu “Sākt pildīt testu”.

 

TomsU_3-1658924017796.png

Notikumu nevarēs apstiprināt, kamēr tests nebūs izpildīts un visas atbildes būs pareizas.

 

Kad visi jautājumi ir atbildēti, tad ir iespējams iesniegt atbildes un ja visas atbildes ir pareizas, tad parādās zaļš uzraksts “Jautājums atbildēts pareizi” zem katra jautājuma, kurš atbildēts pareizi. Ja kāds jautājums ir atbildēts nepareizi, tad iesniedzot atbildes tiks norādīts, kuri jautājumi ir atbildēti nepareizi un testa pildītājam ir jāatgriežas pie notikuma lai iepazītos ar to vēlreiz, bet nebūs jāgaida minimālais iepazīšanās laiks, ja tāds ir uzstādīts.

 

TomsU_4-1658925196694.png

 

 

Vai “Esmu iepazinies” ir jāveic uzstādījumi pirms darba
sākšanas?


Sadaļā “Uzstādījumi” ir iespējams mainīt “Esmu iepazinies” uzstādījumus.

 

TomsU_5-1658925252533.png


Uzstādījumu sadaļā ir iespējams izvelēties Horizon repozitoriju, kurā tiks glabāti notikumiem pievienotie dokumenti.
“Fona darbu lietotājs” iespēja konfigurēt, kurš Horizon lietotājs tiks izmantots, lai varētu izsūtīt notikumus. Lietotājam ir jābūt personas kartiņai un ir jābūt pievienotam attiecīgai firmai.
“Rādīt paziņojumus sarakstā” - ja uzstādījums būs ieslēgts, tad lietotājs saņems paziņojumu par svarīgu notikumu esamību paziņojumu sarakstā.
“Rādīt paziņojumus modālajā logā” - ja uzstādījums būs ieslēgts, tad lietotājs saņems paziņojumu par svarīgu notikumu esamību modālajā logā pēc autorizācijas. Šo uzstādījumu iespējams mainīt tikai tad, ja ir ieslēgta paziņojumu rādīšana sarakstā.

 

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām