Kā izveidot un saskaņot komandējuma grupu?

12-07-2021 07:04 (Atjaunots 02-09-2022)
  • 6 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 2334 Skatījumi

Lietotājs var veidot komandējuma grupu, t.i., vairākus vienādus komandējumu pieteikumus vienlaicīgi.

 

Komandējumu grupu var veidot lietotājs, kam ir piešķirtas kādas no Horizon apstiprināju lomām - vadītājs vai komandējumu pieteikšanai. Ja lietotājam šādas tiesības ir, tad komandējumu sarakstā tiek attēlota jauna iespēja:

 

kom1.PNG

 

Nospiežot pogu, tiek atvērta komandējumu grupas ievadforma, kurai ir 4.sadaļas. 1. Sadaļā “Personas” lietotājs norāda periodu un personas, kuras dosies komandējumā:

 

kom2.PNG

 

Sadaļā “Informācija” lietotājs aizpilda: dimensijas, teksta laukus, pievieno failus un atzīmē vai nepieciešama apdrošināšana:

 

kom3.PNG

 

Sadaļā “Plānotie izdevumi” jānorāda komandējuma valsts, dienas nauda un plānotie izdevumi

 

kom4.PNG

 

Sadaļā “Kopsavilkums” var apskatīt ievadīto informāciju, kā arī nosūtīt pieteikumus saskaņošanai.

 

kom5.PNG

 

Sistēma izveidos tik daudz komandējumu pieteikumu, cik personu būs norādīts pirmajā sadaļā. Komandējumu pieteikumu izveidošana var aizņemt mazliet vairāk laika, ja tie tiek veidoti lielam skaitam darbinieku.

 

Svarīgi! Komandējumu grupas pieteikumiem nav iespējas tos saglabāt kā sagataves; pieteikumi ir uzreiz jānosūta saskaņošanai.

 

Kā saskaņot komandējumu grupu?

 

Kad pieteikumi nosūtīti saskaņošanai, tos var saskaņot visus kopā vai katru atsevišķi, vai izmantojot masveida saskaņošanas darbības.

 

HoP.PNG

 

1. Grupā iekļautos pieteikumus var izvērst un savērst.
2. Grupā iekļautajiem pieteikumiem var veikt saskaņošanas darbības visiem reizē.
3. Katru komandējumu grupā iekļauto pieteikumu var saskaņot atsevišķi.
4. Lai saskaņotu atsevišķus grupā iekļautos pieteikumus var izmantot masveida saskaņošanas funkcionalitāti.

 

Pēc tam, kad pieteikumi ir apstiprināti, katram komandējumu grupā iekļautajam darbiniekam tiek izveidota atskaite iesniegšanai.

!!! Atskaiti sagatavo un iesniedz pati komandētā persona.

Nepieciešamības gadījumā komandējuma atskaiti var sagatavot un iesniegt arī persona, kas ir sagatavojusi grupas pieteikumu.

Komentāri
MartinsL
CONTRIBUTOR *
autors MartinsL

Labdien!

Vai ir plānots/būs iespējams, tomēr komandējumu grupas pieteikumus saglabāt kā sagataves, pie lielāka komandējamo skaita, būtu nepieciešams, kādu brīdi sagatavoto pieteikumu "paturēt" sagatavē, ja nu ir vajadzība sarakstu papildināt u.c. ...

 

Aiva Bondare
VISMA
autors Aiva Bondare

Labdien @MartinsL !

Grupu komandējumu pieteikumu saglabāt statusā "Sagatave" nebūs iespējams. Grupu komandējuma ievadforma ir kā rīks, kas palīdz uzģenerēt daudzos komandējumu pieteikumus visiem darbiniekiem, kas kopīgi dodas komandējumā. Pēc tam kopīga visu to pieteikumu labošana vairs nav iespējama. 

liegab
CONTRIBUTOR ***
autors liegab

Labdien,

Kā notiek saskaņošanas process grupu komandējumiem --> vai Horizon bauda un piemeklē saskaņošanas scenāriju pēc darbinieka, kurš dodas komandējumā?

Piemēram, ja komandējumā dodas atšķirīgu struktūrvienību darbinieki, kuriem ir atšķirīgi saskaņošanas scenāriji, vai Horizon katru no grupas komandējuma pieteikumiem palaidīs pa citu saskaņošanas scenāriju?

Aiva Bondare
VISMA
autors Aiva Bondare

Labdien, @liegab !

Grupu komandējuma pieteikuma rezultāts ir katram darbiniekam, kas dodas komandējumā, atsevišķs individuāls komandējuma pieteikums. Līdz ar to katrs no šiem individuālajiem pieteikumiem arī "iziet savu" saskaņošanas plūsmu. 

Kopējs šiem pieteikumiem ir grupas numurs. 

Dzintars V
CONTRIBUTOR *
autors Dzintars V

Labdien.

 

Kā piesakot grupas komandējumu norādīt, tas ir pieprasīt avansu par transporta biļetēm, ko piemēram viens no dalībniekiem iegādāsies priekš visiem? Pieliekot pie plānotiem izdevumiem un pierasot to avansā, tas automātiski izveidojās arī visiem citiem komandējuma pieprasījuma dalībniekiem.

autors Diāna Bomiņa

Labdien, @Dzintars V!

 

Grupu komandējumā drīkst iekļaut tikai tādas personas, kuriem komandējuma nosacījumi ir vienādi.  Ja vienam ir summas avansā un pārējiem šīs summas nebūs, tad šai personai, kurai nepieciešams avanss - jāveido individuāls pieteikums .

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām