Kas ir "Rēķinu karuselis"?

15-12-2017 10:27 (Atjaunots 11-07-2022)
  • 2 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 986 Skatījumi

Iezīmējot vairākus rēķinus rēķinu sarakstā un nospiežot pogu ”Atvērt rēķinus”, tiks atvērta rēķina forma ar papildus navigācijas elementu - rēķinu karuselis. Karuselis ļauj pārvietoties pa izvēlētajiem rēķiniem, neatgriežoties uz sarakstu.

 

Rēķinu karuseļa darbības:

 

MijaZaksne_0-1657536351245.png

 

  1. Tumšākā krāsā iezīmētais karuseļa elements ir uz ekrāna atvērtais rēķins.
  2. Nospiežot “x” pie karuselī attēlotā rēķina, tas tiks izņemts no karuseļa. Nospiežot “x” pie ailītes “Rēķini” karuseļa kreisajā pusē, tiks aizvērti visi rēķini. Aizverot karuselī visus rēķinus, lietotājs tiks atgriezts uz rēķinu sarakstu.
  3. Ar bultiņām karuseļa sānos var pārvietoties starp rēķiniem un, uzklikšķinot uz konkrēta rēķina, tas tiks atvērts uz ekrāna.
Komentāri
SandraBi
CONTRIBUTOR *
autors SandraBi

Labdien!

Apstiprinot rēķinus, ir būtiski salīdzināt ievadītos datus ar pašu rēķinu, kas pievienots pielikumā (pdf vai tml.) Kā norādīts, uzklikšķinot uz konkrēta rēķina, tas tiek atvērts uz ekrāna, bet tas ir jādara katru reizi no jauna, pārejot uz katru nākamo rēķinu. Vai var "iesaldēt" rēķina atvēruma skatu, atverot katru nākamo rēķinu karuselī?

Paldies!

autors Diāna Bomiņa

@SandraBi Labdien! Diemžēl to nav iespējams panākt.

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām