Kur HoP var iesniegt izdevumu dokumentus?

13-09-2021 12:27 (Atjaunots 24-05-2024)
  • 0 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 611 Skatījumi

HoP Mani izdevumi tiek iesniegti saimniecisko izdevumu čeki.

 

Noformējot izdevuma dokumentu, obligāti ir jāpievieno fails ar izdevuma dokumenta attēlu. Vienam izdevuma dokumentam var tikt pievienoti vairāki faili. Tālāk saskaņošanas procesā pēc iesniegtajiem čeka attēliem pārliecinās par dokumenta atbilstību izdevumiem.

 

HoPIZD1.PNG

 

HoP Mani izdevumi saimniecisko izdevumu čekiem:

  • iesniedzot vienu izdevuma dokumentu, var summas sadalīt pa vairākiem izdevumu veidiem;
  • nevar saglabāt dokumentu, ja lauks “Izdevumu veids” vai “Summa” ir tukšs. Tā kā saimnieciskie izdevumi ir par pirkumiem iekšzemē, tad summas EUR ir zināmas.

Ja organizācijā iesniedzot saimnieciskos izdevumus, ir nepieciešams pievienot arī dažāda veida informatīvos failus, tie jāpievieno pie pirmā čeka, kas tiek iesniegts.

HoPIZD3.PNG

Lai obligātā lauka "Izdevuma veids" aizpilde būtu vienkāršāka, Horizon var noteikt, kuri izdevumu veidi būs pieejami izvēlei, vadot izdevumu dokumentus. Vairāk par konfigurāciju šeit.

sandratimofejeva_0-1714031676789.png

Ja pieteicējam ir jānorāda dimensijas, tad, izvēloties izdevumu veidu (1), dimensiju lauki kļūs redzami un pieejami ievadei (2).  Dimensijas, kas darbiniekiem būs pieejamas ievadei HoP, jānosaka atbilstoši organizācijas vajadzībām, vairāk par konfigurāciju šeit.

sandratimofejeva_1-1714032182665.png

HoP Mani izdevumi ir iespēja iesniegt pieteikumu par citu darbinieku.

Lai iesniegtu pieteikumus par citu darbinieku, nepieciešamas papildu tiesības - Horizon apstiprinātājs ar tipu ''Vadītājs'', ''Papildu'' vai ''Saimniecisko izdevumu pieteikšanai'' un obligāti jābūt norādītai arī struktūrvienībai. Vairāk par tiesībām šeit.

 

Veidojot pieteikumu, tā ievadformā, jāizdzēš esošais darbinieks (1): 

izdzest lietotaju saimn.png

Un jānorāda nepieciešamais darbinieks (2):

meklet kolegi.png

Tālākā pieteikuma aizpilde jāveic tāpat kā piesakot savus saimnieciskos izdevumus.

Pieejams sākot no Horizon 635.10 versijas.

 

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām