Darbam attālināti nodoto lietu apliecinājumam nepieciešamā konfigurācija

14-06-2023 12:00 (Atjaunots 02-10-2023)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 696 Skatījumi

Konfigurācijas klasifikatori, kas programmā ir jāsagatavo pirms Darbam attālināti nodoto lietu inventarizācijas procesa uzsākšanas.

 

 • Norāde, kurš no pamatlīdzekļu kartītes numuriem tiek izmantots inventarizācijas uzlīmēs un kuru attēlot darbiniekiem HoP apliecinājumā (Sistēma -> Uzstādījumi -> Uzskaites parametri -> sadaļa "Pamatlīdzekļi")
  Svarīgi!!! Ja parametram ir uzstādīta nepareizā numura vērtība un jau ir sagatavoti HoP apliecinājuma dokumenti darbiniekiem, tad:
  - uzstāda pareizo numura vērtību
  - atstāj jau sagatavotos apliecinājuma dokumentus; HoP dokumentā attālojamā numura vērtība nomainīsies pēc 12 stundām; ja nepieciešams ātrāk, tad jāvēršas pie IT servisa 
 • Numerators “Apliecinājums (mājlietas)” (Sistēma -> Uzstādījumi -> Numeratori). Numeratoru dokumentu tipā norāda ar "Aizpilde: Saglabājot".
 • Dokumentu tips “Apliecinājuma dokuments (inventarizācijai)” (Sistēma -> Uzstādījumi -> Dokumentu tipi -> Apliecinājuma dokuments)

 

Konfigurācijas klasifikatori, kas jau ir programmā sagatavoti līdz ar 620.v. instalēšanu. Un pirms Darbam attālināti nodoto lietu inventarizācijas procesa uzsākšanas ir jāpārliecinās vai apraksti atbilst jūsu vajadzībām

 

 • E_pastu šablons (Pamatdati -> Saskaņošana).
  !!! E_pastu šablonā ir norādīta saite uz HoP. Tā noteikti ir jāizlabo uz jūsu uzņēmuma/iestādes izmantoto HoP saiti.
 • Saskaņošanas scenārijs (Pamatdati -> Saskaņošana)
  Scenārijs ir pilnībā aprakstīts. Tas sastāv no viena etapa - darbinieka, kas ir pamatlīdzekļa / inventāra lietotājs, apliecinājuma.
  !!! Rādītājs, ko varētu būt vajadzība labot, ir apliecinājuma izpildes termiņš. Noklusēti tas ir uzstādīts 7 dienas.

 

Svarīgi!!! Darbinieka, kas Horizon veiks apliecinājuma dokumentu veidošanu, Personas kartītei (Pamatdati -> Uzņēmums -> Personu saraksts) ir jābūt piesaistītam Horizon lietotājam, kuru izmanto pieslēdzoties programmai.

 

APLIEC.PNG

 

Saistītie raksti

Kā sagatavot Darbam attālināti nodoto lietu apliecinājuma dokumentus? 

Kā veikt apliecinājumu dokumentu pārbaudi? 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām