lai iegūtu personalizētu skatu.
lai iegūtu personalizētu skatu.
670. versijā ir izveidots automatizētais darbs "Izpilde un grāmatošana", kas ļaus masveidā automatizēti izpildīt un grāmatot pirmdokumentus, ja uzņēmumā ir izveidota un dokumenta tipam piesaistīta noklusētā kontējumu shēma.
Ja pavadzīmes noliktavas darbinieks ir izpildījis un norādījis aprites statusu “Apstiprināts”, tad grāmatvedim atliek tikai tās atlasīt pavadzīmju sarakstā un masveidā iegrāmatot. Tagad to varēs izdarīt ar automatizēto darbu.
Lai to izdarītu vispirms ir jāizveido pirmdokumentā jauns kopīgots filtrs.
Tad jāizveido jauns automatizētais darbs, kur objekta konfigurācijā ir jāizvēlas izveidotais fitrs un darbība “Grāmatot”.
Vairāk par automatizēto darbu "Izpildīt un grāmatot".
Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!
Sīkāk par abonēšanas iespējāmSporta iela 11, Rīga, LV-1013
Visma birojs: +371 67116211
Horizon atbalsts: +371 67116299
E-pasts: [email protected]