Kā izveidot jaunu avansa izdevumu pieteikumu komplektu vai papildināt esošu?

10-04-2019 08:23 (Atjaunots 25-08-2022)
  • 0 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 1063 Skatījumi

Kas ir avansa izdevumu pieteikumu komplekts?

 

Avansa izdevumu pieteikuma komplekts ir viena vai vairāku izdevuma čeku apkopojums, kurš tiek nodots vadītājam (vai citai personai) saskaņošanai.


Komplekta nosaukums ir informatīvs (piemēram, “Norēķins par septembri” vai “Ziedi zāles noformēšanai”). Tas palīdz gan lietotājam, gan saskaņotājam identificēt komplektā iekļautos izdevumus.

 

Kā izveidot jaunu avansa izdevumu pieteikumu komplektu?

 

Lai izveidotu jaunu pieteikumu, sadaļā "Mani izdevumi" jānospiež poga “Pievienot saimniecisko izdevumu”.

 

TomsU_5-1658842175843.png

 

Tiks atvērts logs, kurā lietotājam jānorāda pieteikuma veids un nosaukums. Kad tas izdarīts, spiež pogu "Izveidot".
 
 
MijaZaksne_0-1659984537484.png

 


Tiks atvērta attaisnoto izdevumu pieteikumu forma:

 

TomsU_11-1658842364660.png

 

  1. Pieteikumu komplekta nosaukums, ko lietotājs ir piešķīris konkrētajam avansa attaisnoto izdevumu komplektam un ko ir iespējams labot.
  2. Pieteikumā ir obligāti jāpievieno čeka attēls. To var izdarīt, izmantojot pogu "Pievienot jaunu failu".
  3. Čeku iespējams pievienot arī izmantojot QR kodu, kas tiek attēlots uz ekrāna. Lai failu augšupielādētu mobilās ierīces kameru pietuviniet ekrānam līdz kods tiek atpazīts un  ierīcē aktivizējas iespēja atvērt saiti failu ielādēšanai.
  4. Avansa izdevumiem ir iespēja vienam čekam norādīt vairākus izdevumu veidus, piemēram, ja ir iegādātas dažādu veidu preces vai pakalpojumi.
  5. Formā ir iespējams apskatīt visus šim attaisnoto izdevumu komplektam pievienotos čekus, kā arī tos labot. Ja uzklikšķina uz attiecīgā čeka, to var labot vai dzēst, kamēr tie nav nosūtīti saskaņošanai. Kreisajā sānā esošo sadaļu var atvērt/aizvērt.


Svarīgi! Čekus attaisnoto izdevumu komplektam var pievienot kamēr tas ir statusā “Sagatave”. Pēc nosūtīšanas saskaņošanai čekus vairs nav iespējams pievienot.

 

Kā papildināt esošu avansa izdevumu pieteikumu komplektu?

 

Lai pievienotu čeku izveidotam avansa norēķinu attaisnoto izdevumu pieteikumu komplektam, kas ir statusā <Sagatave>,to atrod sarakstā un detalizācijas skatā spiež pogu: AivaBondare_1-1657709305492.png

 

pap1.PNG

 

Nospiežot pogu, tiks atvērta avansa izdevumu komplekta ievades forma, kuru var papildināt.

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām