atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

  • 0 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 489 Skatījumi

Lai izveidot jaunu pieteikumu, jāizmanto poga "Pievienot avansa izdevumus"poga7.PNG. To nospiežot tiek atvērts logs, kurā lietotājam jāpiešķir nosaukums avansa norēķinam:

 

poga8.PNG

 

Pēc tam, kad nosaukums piešķirts, tiek atvērta avansa attaisnoto izdevumu pieteikumu forma:

 

kom2.PNG

 

  1. Pieteikumu komplekta nosaukums, ko lietotājs ir piešķīris konkrētajam avansa attaisnoto izdevumu komplektam.

  2. Lai pievienotu čeku, obligāti ir jāpievieno fails.
  3. Failu iespējams pievienot, izmantojot QR kodu, kas tiek attēlots uz ekrāna. Lai failu augšupielādētu  mobilās ierīces kameru pietuviniet ekrānam līdz kods tiek atpazīts un uz ierīcē ir iespēja atvērt saiti failu ielādēšanai.

  4. Avansa izdevumiem ir iespēja vienam čekam norādīt vairākus izdevumu veidus, piemēram, ja ir iegādātas dažādu veidu preces .

  5. Formā ir iespējams apskatīt visus šim attaisnoto izdveumu komplektam pievienotos čekus, kā arī tos labot, ja uzklikšķina uz attiecīgā čeka, vai dzēst, kamēr tie nav nosūtīti saskaņošanai.

Svarīgi! Čekus attaisnoto izdevumu komplektam var pievienot, kamēr tas ir statusā sagatave, pēc nosūtīšanas saskaņošanai, čekus vairs nav iespējams pievienot.

 

Kā papildināt esošu avansa izdevumu pieteikumu komplektu?

 

Lai pievienotu čeku jau izveidotam avansa norēķinu attaisnoto izdevumu pieteikumu komplektam, tas jāatrod sarakstā un detalizācijas skatā jānospiež poga Pievienot čekus:

 

pap1.PNG

 

Nospiežot pogu, tiek atvērta avansa izdevumu ievades forma, kuru var papildināt.


Čekus avansa norēķinu attaisnoto izdevumu pieteikumu komplektam var pievienot, kamēr tas nav nosūtīts saskaņošanai un ir statusā sagatave.

Dalībnieki