atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Kā izveidot un saskaņot komandējuma grupu?

12-07-2021 07:04
  • 2 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 174 Skatījumi

Komandējumu modulī izveidota jauna funkcionalitāte - komandējumu grupu veidošana. Lietotājs varēs veidot vairākus vienādus komandējumu pieteikumus vienlaicīgi. Iespēja pieejama no Horizon 580. versijas 4. laidiena, HoP Tuna versijas.

 

Komandējumu grupu var veidot lietotājs, kam ir piešķirtas kādas no Horizon apstiprināju lomām - vadītājs, papildu, komandējumu pieteikšanai. Ja lietotājam šādas tiesības ir, tad komandējumu sarakstā tiek attēlota jauna iespēja:

 

kom1.PNG

 

Nospiežot pogu, tiek atvērta komandējumu grupas ievadforma, kurai ir 4.sadaļas. 1. Sadaļā “Personas” lietotājs norāda periodu un personas, kuras dosies komandējumā:

 

kom2.PNG

 

Sadaļā “Informācija” lietotājs aizpilda: dimensijas, teksta laukus, pievieno failus un atzīmē vai nepieciešama apdrošināšana:

 

kom3.PNG

 

Sadaļā “Plānotie izdevumi” jānorāda komandējuma valsts, dienas nauda un plānotie izdevumi

 

kom4.PNG

 

Sadaļā “Kopsavilkums” var apskatīt ievadīto informāciju, kā arī nosūtīt pieteikumus saskaņošanai.

 

kom5.PNG

 

Sistēma izveidos tik daudz komandējumu pieteikumu, cik personu būs norādīts pirmajā sadaļā. Komandējumu pieteikumu izveidošana var aizņemt mazliet vairāk laika, ja tie tiek veidoti lielam skaitam darbinieku.

 

Svarīgi! Komandējumu grupas pieteikumiem nav iespējas tos saglabāt kā sagataves; pieteikumi ir uzreiz jānosūta saskaņošanai.

 

Kā saskaņot komandējumu grupu?

 

Kad pieteikumi nosūtīti saskaņošanai, tos var saskaņot katru atsevišķi vai izmantojot masveida saskaņošanas darbības. Aktīvo uzdevumu sarakstā šobrīd komandējumu pieteikumus var atrast pēc komandējumu grupas nosaukuma, kas veidots no komandējuma datumiem un mērķa valsts.

 

kom6.PNG

 

Pēc tam, kad pieteikumi ir apstiprināti, katram komandējumu grupā iekļautajam darbiniekam tiek izveidota atskaite iesniegšanai.

Komentāri
MartinsL
CONTRIBUTOR *
autors MartinsL

Labdien!

Vai ir plānots/būs iespējams, tomēr komandējumu grupas pieteikumus saglabāt kā sagataves, pie lielāka komandējamo skaita, būtu nepieciešams, kādu brīdi sagatavoto pieteikumu "paturēt" sagatavē, ja nu ir vajadzība sarakstu papildināt u.c. ...

 

Aiva Bondare
VISMA
autors Aiva Bondare

Labdien @MartinsL !

Grupu komandējumu pieteikumu saglabāt statusā "Sagatave" nebūs iespējams. Grupu komandējuma ievadforma ir kā rīks, kas palīdz uzģenerēt daudzos komandējumu pieteikumus visiem darbiniekiem, kas kopīgi dodas komandējumā. Pēc tam kopīga visu to pieteikumu labošana vairs nav iespējama. 

Dalībnieki