Kādas datu atlases iespējas ir pieejamas materiālo resursu sarakstā?

10-01-2018 12:54 (Atjaunots 19-04-2023)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 575 Skatījumi

Kādas datu atlases iespējas ir pieejamas materiālo resursu sarakstā?

 

Materiālo resursu sarakstā var veikt datu atlasi, izmantojot noklusētos filtrus un datu meklēšanu pēc sarakstā izliktajām kolonnām.

 

Noklusētie filtri:

HoPMR2.PNG

 

 • Visi resursi -  tiek attēloti visi pamatlīdzekļi un inventārs, kas HoP lietotājam ir atbildībā, lietošanā, pārvaldībā;
 • Atbildībā esošie - tiek attēloti tie pamatlīdzekļi un inventārs, kam HoP lietotājs ir atbildīgā persona;
 • Lietošanā esošie - tiek attēloti tie pamatlīdzekļi un inventārs, kas personai ir lietošanā, atlasītos resursus pēc šī filtra nav iespējams iekļaut pieteikumā;
 • Pārvaldībā esošie -  tiek attēloti tie pamatlīdzekļi un inventārs, kam persona ir norādīta kā grupas atbildīgais.

Materiālos resursus ir iespējams kārtot arī pēc to kolonnu vērtībām.

 

HoPMR3.PNG

 

 1. Nospiežot filtra pogu, zem katras kolonnas nosaukuma būs pieejams lauks meklēšanai. Šī iespēja pēc noklusējuma ir ieslēgta visiem lietotājiem.
  Informācija tiks meklēta kolonnā, kuras meklēšanas laukā ievadīti meklējamie atslēgvārdi, un uz ekrāna tiks atspoguļoti tie pamatlīdzekļi/inventārs, kuri atbilst ievadītajiem meklēšanas kritērijiem. Šajos laukos ievadot meklējamās vērtības, nav jāievēro garumzīmes un mīkstinājuma zīmes.
  Sarakstā ir iespējams ar ikonu palīdzību atlasīt tikai pamatlīdzekļus vai tikai inventāru, kolonnas “Pazīme” meklēšanas ailītē nospiežot uz attiecīgās ikonas.
 2. Nospiežot pogu “Notīrīt filtrus” vai bultiņu lapas labajā apakšējā stūrī, ir iespējams atcelt lietotāja uzstādītos filtru nosacījumus un atgriezties pie saraksta noklusētajiem atlases nosacījumiem.

Atsevišķās kolonnās, kas pieejamas izlikšanai izskatā, materiālo resursu sarakstā ir jau iepriekš definētas vērtības, pēc kurām var atlasīt datus, piemēram, kolonna “Ir pieteikums”. Pieejamās vērtības filtrēšanai ir Jā, Nē, Visi. Analoģiski ir arī kolonnām “Ir pielikums” un ”Ārpusbilancē”.
Līdzīgi arī saraksta kolonnā “Pazīme” ir iebūvēts filtrs, kas ļauj atlasīt tikai pamatlīdzekļus vai tikai inventāru, meklēšanas ailītē nospiežot uz attiecīgās ikonas.

 

TomsU_2-1658910429483.png

 

 

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām