Kur HoP var iesniegt izdevumu dokumentus?

13-09-2021 12:27 (Atjaunots 13-09-2021)
  • 0 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 408 Skatījumi

HoP ir 2 moduļi, kuros var iesniegt izdevuma dokumentus.

HoP Komandējumi, kur iesniedz komandējuma atskaiti kopā ar komandējuma izdevumu dokumentiem. Pirms komandējumu atskaites iesniegšanas jau ir bijis iesniegts un apstiprināts komandējumu pieteikums.

HoP Mani izdevumi, kur iesniedz saimnieciskos izdevuma čekus.

 

Abos programmas moduļos ir kopīga prasība - noformējot izdevuma dokumentu, obligāti ir jāpievieno fails ar izdevuma dokumenta attēlu. Vienam izdevuma dokumentam var tikt pievienoti vairāki faili. Tālāk saskaņošanas procesā pēc iesniegtajiem čeka attēliem pārliecinās par dokumenta atbilstību izdevumiem.

 

HoPIZD1.PNG

 

Un abiem moduļiem ir arī atšķirības izdevuma dokumentu iesniegšanā.

HoP Komandējumi programma ļauj

- vienu izdevuma dokumentu iesniegt tikai par vienu izdevuma veidu

- iesniegt izdevuma dokumentu ar neaizpildītu summas laukuTas ir būtiski gadījumos, kad komandējuma izdevuma dokumenti ir valūtā, kas netiek kotēta ECB un programma valūtas kursu nevar ielasīt automātiski.

Kā arī var būt gadījumi, kad saistībā ar komandējumu darba devējs prasa iesniegt apliecinājuma dokumentus par izdevumiem, ko jau ir apmaksājusi darba vieta. 

 

HoPIZD2.PNG

 

HoP Mani izdevumi saimniecisko izdevumu čekiem:

-   iesniedzot vienu izdevuma dokumentu var summas sadalīt pa vairākiem izdevumu veidiem

- nevar saglabāt dokumentu, ja lauks “Izdevumu veids” vai “Summa” ir tukšs. Tā kā saimnieciskie izdevumi ir par pirkumiem iekšzemē, tad summas EUR ir zināmas.

Ja organizācijā iesniedzot saimnieciskos izdevumus, ir nepieciešams pievienot arī dažāda veida informatīvos failus, tie jāpievieno pie pirmā čeka, kas tiek iesniegt.

HoPIZD3.PNG

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām