atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Saistīto objektu (kartīšu, dokumentu) atvēršana un labošana no saraksta

22-10-2019 16:34 (Atjaunots 22-10-2019)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 473 Skatījumi

Bieži vien, darbā ar Horizon atskaitēm vai sarakstiem, rodas vajadzība padziļinātāk apskatīt vai labot kādu no sarakstā vai atskaitē attēloto kartīti (objektu) vai dokumentu.

 

Piemēram, strādājot ar Kontu apgrozījumu pa klientiem, ir nepieciešamība pārbaudīt Klienta kartītē norādītās vērtības - konts, bankas rēķins, adrese vai jebkuru citu informāciju, un, iespējams, pie reizes arī labot datus.

 

Līdz šim, lai to izdarītu, bija nepieciešams atcerēties konkrētās klienta kartītes kodu vai nosaukumu un doties uz pavisam citu sistēmas sarakstu - klientu kartīšu sarakstu, lai apskatītu vai labotu kartīti.

 

Domājot par lietojamību un ērtumu ikdienā, esam izveidojuši opciju, kas ļauj atvērt un labot Klienta kartīti, Līguma kartīti vai jebkuru citu no sistēmā pieejamiem objektiem no jau atvērtās atskaites vai dokumentu saraksta.

 

Risinājums strādā sekojoši:

 

Dokumentu sarakstā vai atvērtā atskaitē uz izvēlētā objekta, piemēram, Klienta kartītes nosaukuma nospiež peles labi taustiņu un izvēlas opciju <Atvērt...>.

 

Analoģiski šī opcija ir pieejama dokumentu sarakstos, kur, nostājoties uz izvēlētā klienta nosaukuma un nospiežot peles labo taustiņu, pieejama opcija <Atvērt...>.

 

Rezultātā atveras izvēlētā kartīte vai dokuments, un, atkarībā no piešķirtajām tiesībām Horizon, var veikt vai nu labošanas, vai nu apskates darbības.

 

atkartoti_atverts_2.png

 

Sīkāk par šo varat uzzināt, lasot 540.  un 545. versijas aprakstu.


Būsim pateicīgi, ja komentāros pievienosiet savu viedokli un vērtējumu vai tas Jums palīdzēs ikdienā ērtāk un efektīvāk strādāt ar Horizon.

Izceltā tēma