ermado
CONTRIBUTOR ***

Kļūda pie jaunā bankas importa

autors ermado

Sveiki!

Saskāros ar nepilnību pie jaunā bankas importa ierakstu apstrādes.

Kā ierasts iepriekš, iezīmēju vairākus ierakstus uzreiz un izvēlos Darbības ->Veidot maksājumu->Memoriālorderis Bankas komisijām. Šie vairāki iezīmētie maksājumi tiek veiksmīgi apstrādāti, apstrādes procesu ilustrējot ar jaunu logu. 

Taču pie nākamā izvēlētā viena importa ieraksta apstrādes, Horizon parāda logu ar jautājumu par vairāku ierakstu apstrādi, it kā būtu iezīmēti vairāki uzreiz. Pēc piekrišanas parādās kļūdas paziņojums par neatbilstošu dokumenta tipu.

No šī "gļuka" var tikt vaļā tikai pēc Ctrl+Shift+A, t.i., it kā noņemot iezīmēšanu no vairākiem ierakstiem, kaut uz ekrāna man ir aktīva tikai viena rinda.

6 ATBILDES 6
Accepted solution
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Labdien, @ermado ,

 

Šeit uzskaitītās nepilnības ir novērstas sākot no Horizon laidiena 600.7. 

Diāna 11
CHAMPION **

autors Diāna 11

Izveidojot automatisko darbu, tas viss tiek izdarīts! It seviški banku komisijas. Arī nogrāmatotas pievienojot konmtējuma shēmu.

 

ermado
CONTRIBUTOR ***

autors ermado

Automātiskā darba iespējas papētīšu, neesmu līdz šim izmantojis. Paldies par ideju! Taču augstāk minētās ir sistēmas nepilnības, kuru agrāk nebija.

autors Diāna Bomiņa

Labdien!

Informēju, ka mūsu izstrādes komanda ir identificējusi šo problēmu un risinājums būs pieejams nākamajos laidienos!

ermado
CONTRIBUTOR ***

autors ermado

Labdien!

4.laidienā kļūda vēl ir saglabājusies.

Kā arī saskāros ar vēl vienu bankas izraksta apstrādes kļūdu. Ja ieimportētajā bankas izrakstā ienākošā maksājuma dokumenta veidu nomaina uz "Skaidras naudas kvīts", attiecīgi pēc tam Darbības -> Veidot maksājumu ->Skaidras naudas kvīts, tad Bankas importa ierakstos šis ieraksts paliek statusā neapstrādāts.

Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Labdien, @ermado ,

 

Par labojumu saistībā ar iezīmēšanu un tās noņemšanu pēc apstrādes - tas plānojas nākamās nedeļas laidienā. Šonedēļ vēl nebūs gan.

 

Par skaidras naudas kvīti - pamēģināju atkārtot. Ja ierakstu iezīmē un veido maksājumu, tad saite starp ierakstu un maksājumu izveidojas un arī statuss mainās uz Apstrādāts. Ja to pašu dara neiezīmējot, tad saites nav un attiecīgi arī statuss nemainās - šis ir arī izstrādes komandai nodots un būs labojums.

 

Liels paldies par komentāriem! Jaunais bankas imports ir patiešām no jauna veidots un novērtējam atgiezenisko saiti, lai varam apzināt trūkstošo un papildināt 🙂

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām