LindaR
CONTRIBUTOR **

Paziņojums par fiziskajai personai izmaksātajām summām

autors LindaR

Labdien!

Kā var vienā atskaitē apvienot iesniegšanai EDS Paziņojumu par fiziskajai personai izmaksātajām summām atbrīvotiem darbiniekiem un fiziskām personām ar uzņēmuma līgumu t.i. ar izmaksas datumu?

3 ATBILDES 3
Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

Papildināšu @Gunta_AlianseTM atbildi.

No Apgādes bloka veido paziņojumu par IIN tiem maksājumiem, kuri netiek rēķināti algu modulī, piem., pabalsti, kuri nav darbinieki. Tiem MU norāda ienākuma veidu un pārējo informāciju.

Ja Uzņēmuma līgumi tiek rēķināti algas modulī, tad sākumā eksporta faila logā ieliek atzīmi pie "dzēst failu", bet visiem nākamiem  neatzīmē, t.i.,  katru reizi jānorāda tas pats eksporta faila nosaukums un tas tiks papildināts, ja nebūs atzīmēts pie "dzēst failu".

Accepted solution
Gunta_AlianseTM
PARTNER

autors Gunta_AlianseTM

Jāeksportē viena atskaite (piemēram no Algu bloka), pēc tam jāeksportē no apgādes bloka - !!! jānorāda tieši tas pats fails un JĀIZŅEM ķeksīti "dzēst failu" - tad visi dati tiks pievienoti jau izveidotajam failam

Accepted solution
LindaR
CONTRIBUTOR **

autors LindaR

Paldies! Viss izdevās.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām