Eva Kalniņa
CHAMPION *

Rīkojums par atbrīvošanu

autors Eva Kalniņa

Labdien! 

Vai man kaut kur nav pareizi salikts, ja vadot Rīkojumu par atbrīvošanu un aizejot līdz Personas ievadei vispirms izlec šis paziņojums? (skatīt pielikumu)

3 ATBILDES 3
Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Sveika, @Eva Kalniņa !

 

Šis paziņojums norāda uz to, ka rīkojuma veidam piesaistītais prombūtnes dokumenta tipā norādītais samaksas veids (atvaļinājuma kompensācija) vairs nav aktīvs - netiek lietots. Būtu jāpārbauda un jānomaina samaksas veids, ja nepieciešams.

Eva Kalniņa
CHAMPION *

autors Eva Kalniņa

Vai to varu izdarīt pati (ja Jūs man parādāt ceļu, kur tas viss jāmaina, neatminos) , vai būs vajadzīga Jūsu palīdzība, pieslēdzoties? 

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Samaksas veida aktivitāti var apskatīt: Pamatdati - Personāla uzskaite - Aprēķiniem - Samaksas veidi

Piesaistīto samaksas veidu rīkojumam var apskatīt: Sistēma - Uzstādījumi - Rīkojumu veidi

Izveidotos dokumenta tipus samaksas veidiem var apskatīt: Sistēma - Uzstādījumi - Dokumentu tipi - Atvaļinājums (lpp. Lauku atribūti)

 

Sīkāk situāciju komentēt var, tikai pieslēdzoties sistēmai. Ja neizdodas veikt izmaiņas, lūdzu piesakiet problēmu mūsu atbalsta sistēmā (vai rakstot e-pastu uz support.horizon@visma.com) , ja esiet Visma klients vai arī savam konsultantam, ja jūs apkalpo kāds no mūsu partneriem.

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām