Sanita82
CONTRIBUTOR **

VID „Ziņas par darba ņēmējiem” un “Paziņojums par fiziskajai personai izmaksātajām summām”

autors Sanita82

Labdien!

Strādāju ar HORIZONU un es ekportēju atskaites uz VID, bet ievēroju, ka VID mājas lapā  ir un būs izmaiņas šīm atskaitēm  - "Ziņas par darba ņēmējiem” un “Paziņojums par fiziskajai personai izmaksātajām summām” .

 

Vai varētu lūdz sniegt informāciju, kurā versijā vai laidienā būs iekļautas šīš izmaiņas un vai kaut kas būs manuāli jāmaina, vai izmaiņās notiks automātiski?

6 ATBILDES 6
Sanita82
CONTRIBUTOR **

autors Sanita82

Paldies par sniegto atbildi, tagad ir skaidrs par Ziņas par darba ņēmējiem. Bet palika jautājums par šo jaunumu - SVARĪGI! Par periodu no 01.04.2023 būs spēkā EDS dokumenta “Paziņojums par fiziskajai personai izmaksātajām summām” jaunā XML versija, kad un kur būs pieejams? 

 

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

@Sanita82 

Sveiki, EDS dokumenta “Paziņojums par fiziskajai personai izmaksātajām summām” jaunā XML versija būs pieejama šīs nedēļas (30.03.) 610. un 615.versijas laidienos.

Sanita82
CONTRIBUTOR **

autors Sanita82

Labdien!

Paldies par sniegto atbildi, bet ja mums ir 605.versijas 21 laidiens, vai šai versijai nebūs peejams EDS dokumenta Paziņojums par fiziskajai personai izmaksātajām summām” jaunā XML versija?

autors Anita Barbane

Jā, nebūs, jo 605.versiju vairs neuzturam.

GuntisK
CONTRIBUTOR ***

autors GuntisK

Ja VISMA šo paspēs iestrādāt Horizon, un mēs to ieviest, tad viss notiks automātiski, bet citādi būs roku darbs no Horizon eksportētā XML faila sākumā un beigās ar kādu teksta redaktoru, piemēram, Notepad, nomainīt vismaz DokPFPISKv3 uz DokPFPISKv4 (3 vietā 4).
"Paziņojums par fiziskajām personām izmaksātajām summām" Horizon sagatavojams un eksportējams zem Atskaites - Apgāde - Iedzīvotāju ienākuma nodokļa paziņojums 

GuntisK
CONTRIBUTOR ***

autors GuntisK

Skatīt atbildes uz jautājumiem saitēs: https://community.visma.com/t5/Jaunumi/Jauns-EDS-formats-atskaitei-quot-Zinas-par-darba-nemejiem-quo...

 

https://community.visma.com/t5/Jaunumi/Jauns-EDS-formats-atskaitei-quot-Darba-deveja-zinojums-quot/b...


Lai nebūtu roku darba ar XML failu rediģēšanu, ieteikums pāriet uz kādu no 1.saitē minētajām versijām (to jaunākajiem laidieniem). 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām