AndaJa
CONTRIBUTOR **

Virsstundas summētajam darba laikam

autors AndaJa

Labdien! Vai ir iespējams izveidot samaksas veidu ar 0% virsstundu aprēķinu? Tabele tiek gatavota Hopā, summētā  darba laika pārskata periodam beidzoties pēdējā mēnesī tiek uzrādītas nostrādātās virsstundas, bet tās netiks apmaksātas, jo tiks kompensētas ar apmaksātām brīvdienām nākamajā mēnesī. Tā kā tabele tiek gatavota Hopā un elektroniski apstiprināta, tad virsstundas tiek aprēķinātas.  Kā panākt, lai virsstundas netiek apmaksātas? Vai var izveidot jaunu samaksas veidu virsstundām, kurā norāda apmaksas % 0 un šo samaksas veidu piesaistīt dokumenta tipam - konkrētajam tabeles tipam? Vai tas varētu strādāt?

4 ATBILDES 4

autors Anita Barbane

Labdien!

Jā, @AndaJa , pareizi rakstiet.

Izveido jaunu samaksas veidu virsstundām (var kopēt esošo) un nomaina uz 0% aprēķinu un jauno samaksas veidu piesaista dokumenta tipam.

Bet. Ja virsstundas neapmaksā, kāpēc jāveido dokuments? Lai uzrādītu stundas un darbinieks zinātu cik viņam ir virsstundas?

AndaJa
CONTRIBUTOR **

autors AndaJa (Atjaunots ‎06-02-2023 17:37 autors Ilga Andersone VISMA )

virsstundas.png

 

kā arī atsevišķi virsstundas(revidentu piezīme). Protams arī darbiniekiem zināšanai.

Neizdevās. Vai arī līdz galam kaut ko neesmu izdarījusi. Iemesls šim: darba likuma prasība precīzi uzskaitīt nostrādātās stundas kopumā

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

@AndaJa 

Pārbaudot aprēķinu ar 0%, jā, diemžēl programma to nesaprot. Par šo tiks pieteikts izstrādei, lai salabo aprēķinu.

Tā kā šīs virsstundas netiek apmaksātas, bet tās jāuzrāda aprēķinā, tad šim samaksas veidam vajadzētu norādīt apmaksas veidu "Brigādes apmaksa" (lai nemulsina nosaukums), t.i., DLU dokumentā varēs norādīt stundas un aprēķina laikā netiks aprēķināta summa.

AnitaBarbane_0-1675699427799.png

 

Accepted solution
AndaJa
CONTRIBUTOR **

autors AndaJa

Liels paldies par atbildi!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām