om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
Op 30 juni introduceren we een vernieuwd navigatiemenu binnen verschillende van onze producten. Dit zorgt voor een herkenbare structuur, ongeacht welk product je gebruikt.
De volgende producten krijgen dit nieuwe menu:
One Stop Reporting
Admin
Over het algemeen zal het menu binnen alle genoemde producten dezelfde structuur krijgen, al kunnen er per product kleine variaties zijn. Hieronder zie je een voorbeeld van hoe het menu eruitziet in Visma Net, met de genummerde onderdelen van 1 tot en met 9.
Hamburger (drie streepjes): Hiermee open je het menu van het product die je op dat moment gebruikt. Handig: je kunt ook de sneltoetsen Ctrl + K (Windows) of Cmd + K (Mac) gebruiken.
Home: Open de nieuwe startpagina.
Services: Klik hierop om een overzicht te openen van alle producten waar je toegang toe hebt.
<Product>: Klik op het product om het bijbehorende menu te openen.
<Geselecteerde menu>: Hier zie je precies op welk submenu je je momenteel bevindt.
Bedrijf: Hier zie je het actieve bedrijf en vestiging. Open dit menu om eenvoudig te switchen naar een ander bedrijf/vestiging.
Feedback: Via dit formulier kun je direct feedback achterlaten.
GAiA: Klik hier voor hulp van de digitale GAiA-assistent.
Help: Hier vind je de systeemdocumentatie van het product waarin je werkt (indien beschikbaar).
Goed om te weten: De functionaliteit van de producten zelf verandert niet. Alles blijft gewoon werken zoals je gewend bent, het ziet er alleen iets anders uit.
Visma Software BV
HJE Wenckebachweg 200
1096 AS Amsterdam
Tel: 020-355 29 99
Copyright 2021 Visma Community. All right reserved.