Mijn Communities
Help

Nieuw: btw-suppletie aanmaken en direct indienen

door Arnold Westra (Bijgewerkt ‎31-03-2020 15:43 door Arnold Westra VISMA )

Na het indienen van een btw-aangifte kan het voorkomen dat alsnog facturen voor deze afgesloten periode ingevoerd moeten worden. Wanneer het totale btw-bedrag hiervan hoger is dan duizend euro dient een btw-suppletie-aangifte ingediend worden. 

 

Goed nieuws! In dit geval zal het programma hier voortaan een melding van maken tijdens het uitvoeren van de aangifte en een duidelijk overzicht geven van de nog aan te melden bedragen. 

 

De aangifte kan direct vanuit Visma eAccounting worden ingediend bij de belastingdienst. Klik hiervoor op verzenden. In de lijst met btw-aangiften zal de suppletie worden vermeld met een statusweergave, waardoor inloggen bij de belastingdienst niet meer nodig is.

 

Btw-Suppletie.png

 

3 Opmerkingen
Gerrit Schouten
CHAMPION *
door Gerrit Schouten

Vandaag voor de eerste keer gedaan, werkt perfect! Ga zo door!

ETannenbaum
CONTRIBUTOR ***
door ETannenbaum

Het valt mij op dat ik in Visma eAccounting (niet Pro) niet de mogelijkheid heb om een BTW Suppletie van een geheel jaar kan in dienen. Ik heb alleen de mogelijkheid om een suppletie in te dienen van afgelopen kwartaal.

Dit wijkt af ten opzichte van de YouTube Video van Visma met betrekking tot BTW-Suppletie.

 

Heeft dit in de standaard Visma eAccounting bestaan en is het nu hieruit verwijderd?

door Kai Lin Kloet

Beste @ETannenbaum,

 

Dank voor dit bericht. Momenteel is het alleen mogelijk een jaarsuppletie in te dienen als er géén kwartaalsuppleties zijn ingediend. We onderzoeken de mogelijkheid om dit uit te breiden, maar voorlopig is dit de enige werkwijze.

 

Met vriendelijke groet,

Kai Lin

Product Manager eAccounting