Personas datu uzturēšana Horizon

13-12-2023 12:49 (Atjaunots 13-12-2023)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 796 Skatījumi

Ir svarīgi apzināties un rūpīgi rīkoties ar personas datiem mūsu sistēmā, lai nodrošinātu to aizsardzību un atbilstību Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (GDPR).

 

Lai veicinātu drošību, aicinām izvairīties ievadīt personas datus teksta laukos, kas varētu būt vispārināti vai neatbilstoši, piemēram, piezīmēs vai pamatojumos.

 

Kas ir Personas dati?

 

Personas dati ietver informāciju, pēc kuras var identificēt fizisku personu, piemēram, vārdu, uzvārdu, adresi un e-pasta adresi. Finanšu informācija un veselības dati arī ir personas dati.

Kas ir neatbilstoši lauki?


Personas datu ievadei ieteicams Horizon izmantot tam paredzētos laukus, piemēram, konkrētās kartītes lauki “Vārds”, “Uzvārds”, nevis piezīmju vai pamatojuma lauki.

 

Ja rodas šaubas par personas datu ievadīšanu sistēmā, aicinām sazināties ar savas organizācijas datu aizsardzības speciālistu.

Horizon un GDPR atbilstība

 

Horizon ir pieejamas dažādas iespējas, lai nodrošinātu nepieciešamās prasības regulas atbilstībai, tomēr datu drošības atbildība ir arī Horizon lietotājiem. Organizācijas pienākums ir ievadīt datus korekti un atbilstoši uzņēmuma datu apstrādes mērķiem.

Uzzināt vairāk >>

 

Ja nepieciešams saprast, kuri lauki tiek apstrādāti personas anonimizēšanas procesā, aicinām iepazīties ar Horizon veiktajiem datu anonimizēšanas uzstādījumiem. Ja tomēr nepieciešams datus aizpildīt laukos, kuros Horizon anonimizēšanu neveiks automātiski, tad tā būs jūsu organizācijas atbildība dzēst vai anonimizēt, ja radīsies šāda nepieciešamība.

Uzzināt vairāk >>

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām