atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 356 Skatījumi

Kāpēc nepieciešams šis labotājs?

 
Laikā, kad spēkā bija iepriekšējā ARF funkcionalitāte, prombūtnes dokumentos laukā "Uzkrājuma izlietojuma apmaksājamās dienas" dienu skaits bieži bija kā daļskaitlis. Ja šis prombūtnes dokuments šobrīd ir piesaistīts pie darbinieka esošā ARFD, programma izlietojumā ņem vērā šo apmaksājamo dienu kā daļskaitli, kas nav korekti.
 
Tā kā sen veidotos prombūtnes dokumentus nav iespējams labot manuāli, esam izveidojuši programmu, kas labo prombūtnes dokumentā lauka "Uzkrājuma izlietojuma apmaksājamās dienas" dienu skaitu atbilstoši lauka "Apmaksājamās dienas" dienu skaitam, piemēram, ja prombūtnes dokumentā uzkrājuma izlietojumam ir norādītas  6.43 apmaksājamās dienas (kaut gan faktiski tās ir 7 apmaksājamās dienas), programma 6.43 salabo uz 7.
 

Kā to izmantot?

 
Prombūtnes dokumentam jāatbilst nosacījumiem:
 
  • uz datu labotāja palaišanas brīdi ir aktīvas Tiesiskās attiecības (TA), kas norādītas prombūtnes dokumentā --> tātad neaiztiekam dokumentus, kur pretī ir slēgtas TA;
  • tā nav atvaļinājuma kompensācija --> sarēķinātās atvaļinājuma kompensācijas neaiztiekam;
  • pirms tam uzkrājuma izlietojuma apmaksājamās dienas nav tukšs --> tātad labojam tikai tur, kur pirms tam kaut kas bija
  • uzkrājuma izlietojuma dienas atšķiras no apmaksājamām dienām.

 

Nepieciešamās darbības, kas jāveic:

1) spiež uz norādīto saiti ftp://apvinst:iopyRT5431@ftp.visma.lv  

2) izvēlas mapi "apv" -> pēc tam mapi  "Datu labotāji"

3) .zip failu Set_Promb_Izldays_From_Days.zip iekopē diskā, zip.failā esošo .exe failu iekopē FTG direktorijā (direktorijā, kurā ir FTG20.exe).

4) palaiž .exe failu, un jānospiež "ReportUpgrade" (pirms palaišanas vajag iziet no programmas, ja tā vēl atvērta).

 

Svarīgi! Pirms datu labotāja palaišanas vispirms to vajadzētu izmēģināt testa vidē un produkcijas videi uztaisīt rezerves versiju, jo tiek laboti algu dokumenti. 

 

Šo labošanas procesu iesakām uzticēt IT administratoram.