atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Kas ir lietotne "Esmu iepazinies"? Kāda konfigurācija nepieciešama, lai sāktu lietot?

12-07-2020 10:27 (Atjaunots 12-04-2021)
  • 19 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 3129 Skatījumi

“Esmu iepazinies” ir papildinājums HoP Personāls modulim. Lietotne nodrošina iespēju veidot iekšējos notikumus, dokumentus, instruktāžas un paziņojumus, ar kuriem jāiepazīstina darbinieki. Lietotne pieejama, sākot no Horizon 560. versijas 4. laidiena un HoP versijas Octopus.

 

Kāda konfigurācija nepieciešama?

 

HoP instruktāža.png

  • Saskaņošanas scenārijam ir jāpievieno viens etaps ar rezolūciju Apstiprināts (pārējie lauki ir neaktīvi un nav jāaizpilda):

Etaps.png

 

  • Saskaņošanas scenārijam jāpievieno e-pasta konfigurācija. Lai darbinieks saņemtu e-pastu par to, ka ir jauns pieteikums, ar ko iepazīties, konfigurācijā jānorāda saņēmējs: Saskaņotājs >Uzdevuma izveide (instrukcija, kā to izdarīt)

Šablons.png

 

  • Lai darbinieks uz e-pastu saņemtu atgādinājumu par notikumiem, dokumentiem vai paziņojumiem, ar kuriem viņam jāiepazīstas, jākonfigurē Brīdinājums (Pamatdati -> Uzņēmums -> Brīdinājumi -> Brīdinājumu apraksti)  sarakstam Apstiprināšanas uzdevumi.
  • HoP lietotājam, kurš pievienos notikumus, dokumentus vai paziņojumus, nepieciešams piešķirt lomu "“Esmu iepazinies" administrators”. Pieeja jaunu notikumu izveidei būs pieejama arī lietotājiem ar lomu "Pārvaldnieks".

Administrators.png

  • HoP lietotājiem jāpiešķir HoP modulis "Esmu iepazinies".

Moduļi.png

 

Kādi uzstādījumi nepieciešami, lai sāktu lietot risinājumu?

 

Sadaļā “Uzstādījumi” ir iespējams mainīt “Esmu iepazinies” uzstādījumus. 

 

l5.PNG

 

Uzstādījumu sadaļā ir iespējams izvelēties Horizon repozitoriju, kurā tiks glabāti notikumiem pievienotie dokumenti.

 

“Fona darbu lietotājs” iespēja konfigurēt, kurš Horizon lietotājs tiks izmantots, lai varētu izsūtīt notikumus. Lietotājam ir jābūt personas kartiņai un ir jābūt pievienotam attiecīgai firmai. 

“Rādīt paziņojumus sarakstā” - ja uzstādījums būs ieslēgts, tad lietotājs saņems paziņojumu par svarīgu notikumu esamību paziņojumu sarakstā.

 

“Rādīt paziņojumus modālajā logā” - ja uzstādījums būs ieslēgts, tad lietotājs saņems paziņojumu par svarīgu notikumu esamību modālajā logā pēc autorizācijas. Šo uzstādījumu iespējams mainīt tikai tad, ja ir ieslēgta paziņojumu rādīšana sarakstā.

Komentāri
Rokijs
CONTRIBUTOR **
autors Rokijs

Kā ir ar failu glabātuves uzstādījumiem? Pievienojot pielikumā dokumentu, tas kaut kur glabājas! Kur Horizon norādīt vietu, kur glabājas šie pievienotie dokumenti?

Ieva Ēvalde
VISMA
autors Ieva Ēvalde

Pievienotie dokumenti glabājas noklusētajā Horizon failu glabātuvē.

Rokijs
CONTRIBUTOR **
autors Rokijs

Ja ir izveidotas 2 Horizon failu glabātuves, kā saprast kura ir noklusētā?

Dāvis Stepāns
CONTRIBUTOR ***
autors Dāvis Stepāns

Labdien, atjaunojot HoP versiju, nepieciešams izveidot jaunu bāzi lietotnei "Esmu iepazinies", kur veidot šo bāzi (MS SQL, kur Horizon, vai ar pie pārējām HoP bāzēm)?

HoP1.jpg

Ieva Ēvalde
VISMA
autors Ieva Ēvalde

@Dāvis Stepāns Datu bāze instalācijas laikā tiks izveidota automātiski blakus HoP bāzei. Pirmajos laukos ir jāaizpilda jau esošās bāzes atrašanās vieta (hosts, ports) un superlietotāja parole (superlietotājs upgrade gadījumā arī būs jau izveidots) un otrās sadaļas laukos var nomainīt defaultās vērtības "Esmu iepazinies" bāzei un ievadīt paroli jaunās "Esmu iepazinies" bāzes lietotājam.

 

Nākamajā HoP starpversijā veiksim uzlabojumu un turpmāk klientiem, instalējot HoP, šīs papildus vērtības nebūs jānorāda.

Dāvis Stepāns
CONTRIBUTOR ***
autors Dāvis Stepāns

Paldies par izsmeļošo atbildi, @Ieva Ēvalde. Būtu labi, ja šis būtu bijis norādīts pie versijas apraksta.

Ieva Ēvalde
VISMA
autors Ieva Ēvalde

@Rokijs - Tad Horizon piemeklēs pirmo izveidoto failu glabātuvi.

Rokijs
CONTRIBUTOR **
autors Rokijs

Laikam kaut kas ar versiju nav kārtībā. Mēģinot pievienot failu, HoP izdod kļūdas paziņojumu uz pirmo izveidoto failu glabātuvi nevis Horizon failu glabātuvi. Kļūdas paziņojums ir par to, ka nevar ierakstīt failu xxx failu glabātuvē ar novietojumu, kas norādīts failu glabātuvei.

Ieva Ēvalde
VISMA
autors Ieva Ēvalde

@Rokijs Vai variet, lūdzu, par šo pieteikt pieteikumu mūsu atbalsta sistēmā, ja esiet Visma klients vai savam konsultantam, ja jūsu iestādi apkalpo kāds no mūsu partneriem? Skatīsim tālāk jau individuāli.

Rokijs
CONTRIBUTOR **
autors Rokijs

Labi, tā arī darīšu!

Laura Iesalniece
CONTRIBUTOR *
autors Laura Iesalniece

Sveiki, vai izveidotam un nosūtītam dokumentam ir iespējams pievienot vēl papildus cilvēkus, kuriem būtu nepieciešams izskatīt un apstiprināt konkrēto dokumentu?

 

Ieva Ēvalde
VISMA
autors Ieva Ēvalde

@Laura Iesalniece Sveiki! Pašlaik izveidotam un nosūtītam dokumentam nav iespējams pievienot vēl papildus cilvēkus, šī iespēja būs pieejama kādā no nākamajām Esmu iepazinies versijām.

Laura Iesalniece
CONTRIBUTOR *
autors Laura Iesalniece

@Ieva Ēvalde , paldies par informāciju!

Laura Iesalniece
CONTRIBUTOR *
autors Laura Iesalniece

@Ieva Ēvalde, vēl vēlējos noskaidrot, vai būs iespējams nosūtītos dokumentus apskatīt un apstiprināt arī no mobilā telefona?

Ieva Ēvalde
VISMA
autors Ieva Ēvalde

@Laura Iesalniece Pašlaik tāda iespēja nav. Nākotnē to plānojam izstrādāt, bet pašlaik precīzu termiņu, kad tas būs paveikts, nevaram pateikt.

Dace
CONTRIBUTOR ***
autors Dace

Kādi vēl uzstādījumi bez norādītajiem būtu jāveic, lai nosūtītos e-pasti? Izveidoju paziņojumu, nosūtīju, HoP paziņoja, ja ir veiksmīgi nosūtīts, bet informācijā redzu, ka statuss ilgstoši paliek "Tiek sūtīts" un uz e-pastu nekādus paziņojumu nesaņemu.

Izmēģināju vairākkārt.

Pēc paziņojuma nosūtīšanas apstiprināšanas uzdevumi neizveidojas.

Varbūt var šo instrukciju papildināt ar norādījumiem par brīdinājuma izveidošanu Esmu iepazinies kontekstā.

Personāla sadaļu HoP veiksmīgi biju salikusi un tur e-pasti korekti nosūtījās saskaņotājiem.

Ieva Ēvalde
VISMA
autors Ieva Ēvalde

@Dace - pamēģiniet WEB lietotājam HOPLIC (licences ielādei) sadaļā "objekti" pievienot jebkuru personu (darbinieku). Tam būtu jāpalīdz (šobrīd strādājam pie risinājuma, lai turpmāk licences ielādes lietotājam nebūtu jāpievieno persona).

 

Par brīdinājumiem - nav viena veida, kā konfigurēt brīdinājumu apstiprināšanas uzdevumu sarakstam. Katrs klients veido savus nosacījumus. Šāds brīdinājums arī nav obligāts, bet ir vēlams. Noteikti padomāsim par kādiem ieteikumiem brīdinājumu konfigurācijā uz apstiprināšanas uzdevumu sarakstu un, iespējams, arī papildināsim Zināšanu bāzi ar kādu rakstu.

 

liegab
CONTRIBUTOR ***
autors liegab

@Ieva Ēvalde 

Labdien,

Man radās tāds jautājums - ja mums viss ir nokonfigurēts (kā norādīts rakstā) un visiem lietotājiem piešķirts modulis "Esmu iepazinies", vai lietotājiem atverot HoP, modulis "Esmu iepazinies" būtu jāredz?

Vai arī modulis kā modulis ir redzams tikai "Esmu iepazinies" administratoram un lietotājam ar lomu Pārvaldnieks?

 

Vai darbinieki "Esmu iepaznies" uzdevumus varēs redzēt tikai kā apstiprināšanas uzdevumus un pats modulis nebūs redzams kopējā moduļu sarakstā?

 

Vai arī mēs neesam "kaut ko ieķeksējuši", lai šis modulis būtu redzams visiem darbiniekiem? 

Ieva Ēvalde
VISMA
autors Ieva Ēvalde

Sveika, @liegab!

 

Darbiniekiem modulis "Esmu iepazinies" nav jāredz kā atsevišķa aplikācija. Kā aplikācija tas redzams tikai administratoram un pārvaldniekam.

 

Darbinieki savus "Esmu iepazinies" uzdevumus redz tikai pie apstiprināšanas uzdevumiem.