atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

• 17 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 958 Skatījumi

“Esmu iepazinies” ir papildinājums HoP Personāls modulim. Lietotne nodrošina iespēju veidot iekšējos notikumus, dokumentus un paziņojumus, ar kuriem jāiepazīstina darbinieki. Lietotne pieejama, sākot no Horizon 560. versijas 4. laidiena un HoP versijas Octopus.

Kāda konfigurācija nepieciešama, lai sāktu risinājumu lietot?

HoP instruktāža.png

• Saskaņošanas scenārijam ir jāpievieno viens etaps ar rezolūciju Apstiprināts (pārējie lauki ir neaktīvi un nav jāaizpilda):

Etaps.png

• Saskaņošanas scenārijam jāpievieno e-pasta konfigurācija. Lai darbinieks saņemtu e-pastu par to, ka ir jauns pieteikums, ar ko iepazīties, konfigurācijā jānorāda saņēmējs: Saskaņotājs >Uzdevuma izveide (instrukcija, kā to izdarīt)

Šablons.png

• Lai darbinieks uz e-pastu saņemtu atgādinājumu par notikumiem, dokumentiem vai paziņojumiem, ar kuriem viņam jāiepazīstas, jākonfigurē Brīdinājums (Pamatdati -> Uzņēmums -> Brīdinājumi -> Brīdinājumu apraksti)  sarakstam Apstiprināšanas uzdevumi.
  • HoP lietotājam, kurš pievienos notikumus, dokumentus vai paziņojumus, nepieciešams piešķirt lomu "“Esmu iepazinies" administrators”. Pieeja jaunu notikumu izveidei būs pieejama arī lietotājiem ar lomu "Pārvaldnieks".

Administrators.png

• HoP lietotājiem jāpiešķir HoP modulis "Esmu iepazinies".

Moduļi.png

Komentāri
CONTRIBUTOR **

Kā ir ar failu glabātuves uzstādījumiem? Pievienojot pielikumā dokumentu, tas kaut kur glabājas! Kur Horizon norādīt vietu, kur glabājas šie pievienotie dokumenti?

Pievienotie dokumenti glabājas noklusētajā Horizon failu glabātuvē.

CONTRIBUTOR **

Ja ir izveidotas 2 Horizon failu glabātuves, kā saprast kura ir noklusētā?

CONTRIBUTOR ***

Labdien, atjaunojot HoP versiju, nepieciešams izveidot jaunu bāzi lietotnei "Esmu iepazinies", kur veidot šo bāzi (MS SQL, kur Horizon, vai ar pie pārējām HoP bāzēm)?

HoP1.jpg

@Dāvis Stepāns Datu bāze instalācijas laikā tiks izveidota automātiski blakus HoP bāzei. Pirmajos laukos ir jāaizpilda jau esošās bāzes atrašanās vieta (hosts, ports) un superlietotāja parole (superlietotājs upgrade gadījumā arī būs jau izveidots) un otrās sadaļas laukos var nomainīt defaultās vērtības "Esmu iepazinies" bāzei un ievadīt paroli jaunās "Esmu iepazinies" bāzes lietotājam.

Nākamajā HoP starpversijā veiksim uzlabojumu un turpmāk klientiem, instalējot HoP, šīs papildus vērtības nebūs jānorāda.

CONTRIBUTOR ***

Paldies par izsmeļošo atbildi, @Ieva Ēvalde. Būtu labi, ja šis būtu bijis norādīts pie versijas apraksta.

@Rokijs - Tad Horizon piemeklēs pirmo izveidoto failu glabātuvi.

CONTRIBUTOR **

Laikam kaut kas ar versiju nav kārtībā. Mēģinot pievienot failu, HoP izdod kļūdas paziņojumu uz pirmo izveidoto failu glabātuvi nevis Horizon failu glabātuvi. Kļūdas paziņojums ir par to, ka nevar ierakstīt failu xxx failu glabātuvē ar novietojumu, kas norādīts failu glabātuvei.

@Rokijs Vai variet, lūdzu, par šo pieteikt pieteikumu mūsu atbalsta sistēmā, ja esiet Visma klients vai savam konsultantam, ja jūsu iestādi apkalpo kāds no mūsu partneriem? Skatīsim tālāk jau individuāli.

CONTRIBUTOR **

Labi, tā arī darīšu!

CONTRIBUTOR *

Sveiki, vai izveidotam un nosūtītam dokumentam ir iespējams pievienot vēl papildus cilvēkus, kuriem būtu nepieciešams izskatīt un apstiprināt konkrēto dokumentu?

@Laura Iesalniece Sveiki! Pašlaik izveidotam un nosūtītam dokumentam nav iespējams pievienot vēl papildus cilvēkus, šī iespēja būs pieejama kādā no nākamajām Esmu iepazinies versijām.

CONTRIBUTOR *

@Ieva Ēvalde , paldies par informāciju!

CONTRIBUTOR *

@Ieva Ēvalde, vēl vēlējos noskaidrot, vai būs iespējams nosūtītos dokumentus apskatīt un apstiprināt arī no mobilā telefona?

@Laura Iesalniece Pašlaik tāda iespēja nav. Nākotnē to plānojam izstrādāt, bet pašlaik precīzu termiņu, kad tas būs paveikts, nevaram pateikt.

CONTRIBUTOR **

Kādi vēl uzstādījumi bez norādītajiem būtu jāveic, lai nosūtītos e-pasti? Izveidoju paziņojumu, nosūtīju, HoP paziņoja, ja ir veiksmīgi nosūtīts, bet informācijā redzu, ka statuss ilgstoši paliek "Tiek sūtīts" un uz e-pastu nekādus paziņojumu nesaņemu.

Izmēģināju vairākkārt.

Pēc paziņojuma nosūtīšanas apstiprināšanas uzdevumi neizveidojas.

Varbūt var šo instrukciju papildināt ar norādījumiem par brīdinājuma izveidošanu Esmu iepazinies kontekstā.

Personāla sadaļu HoP veiksmīgi biju salikusi un tur e-pasti korekti nosūtījās saskaņotājiem.

@Dace - pamēģiniet WEB lietotājam HOPLIC (licences ielādei) sadaļā "objekti" pievienot jebkuru personu (darbinieku). Tam būtu jāpalīdz (šobrīd strādājam pie risinājuma, lai turpmāk licences ielādes lietotājam nebūtu jāpievieno persona).

Par brīdinājumiem - nav viena veida, kā konfigurēt brīdinājumu apstiprināšanas uzdevumu sarakstam. Katrs klients veido savus nosacījumus. Šāds brīdinājums arī nav obligāts, bet ir vēlams. Noteikti padomāsim par kādiem ieteikumiem brīdinājumu konfigurācijā uz apstiprināšanas uzdevumu sarakstu un, iespējams, arī papildināsim Zināšanu bāzi ar kādu rakstu.