atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Obligātā veselības pārbaude

30-12-2020 09:47
  • 3 Atbildes
  • 2 vērtējumi
  • 875 Skatījumi

Sākot ar HoP Ray versiju, klientiem pieejama Obligātā veselības pārbaude, kas ir papildinājums HoP personāla modulim. Lietotne nodrošina obligātās veselības pārbaudes datu atrādīšanu darbiniekiem un tiešajiem vadītājiem.

 

Darbinieki var redzēt sev aktuālo obligātās veselības pārbaudes informāciju sadaļā “Darba dati”.

 

ovp1.PNG

 

Darbinieki var redzēt, kurā iestādē ir izsniegta obligātās veselības pārbaudes karte, kādā datumā karte ir izsniegta, kurā datumā ir sniegts atzinums un kad ir nākošās pārbaudes datums. Ja darbiniekam nav pašlaik aktīvs nosūtījums uz obligāto veselības pārbaudi, tad ir jāieslēdz iespēja - Rādīt visus datus, lai redzētu pašreizējās obligātās veselības pārbaudes datus.

 

ovp2.PNG

 

Kāda informācija pieejama tiešajam vadītājam?

 

Tiešais vadītājs šo informāciju var redzēt sadaļā “Mani darbinieki” > atrodot konkrētu darbinieku > sadaļa “Darba dati”.

 

Tiešais vadītājs redzēs to pašu informāciju, ko darbinieks: kurā iestādē ir izsniegta obligātās veselības pārbaudes karte, kādā datumā karte ir izsniegta, kurā datumā ir sniegts atzinums un kad ir nākošās pārbaudes datums. Ja darbiniekam nav pašlaik aktīvs nosūtījums uz obligāto veselības pārbaudi, tad ir jāieslēdz iespēja - Rādīt visus datus, lai redzētu pašreizējās obligātās veselības pārbaudes datus.

 

Vai darbiniekam būs kādi brīdinājumi par nepieciešamību veikt obligāto veselības pārbaudi?

 

Darbiniekiem būs brīdinājums par nepieciešamību veikt obligāto veselības pārbaudi, ja uzstādījumos būs ieslēgti obligātās veselības pārbaudes brīdinājumi lietotājiem un darbiniekam būs Horizon izveidota jauna obligātās veselības pārbaudes karte, kurai nav atzinuma datums. Darbinieks tiks brīdināts par to, ka jāveic obligātā veselības pārbaude un šis brīdinājums tiks rādīts darbiniekam tik ilgi, kamēr kartei netiks pievienots atzinuma datums. 

 

Kā tiešais vadītājs var redzēt, kuriem darbiniekiem ir jāveic obligātā veselības pārbaude?

 

Meklējot darbinieku sadaļā “Mani darbinieki” ir pievienots jauns filtrs “/ovp”, kurš atlasīs visus darbiniekus, kuriem ir izsniegta obligātās veselības pārbaudes karte, bet nav atzinuma datums.

Komentāri
Liepasmeita
CONTRIBUTOR *
autors Liepasmeita

Laba funkcija kā darbinieks un vadītājs var sekot līdzi OVP.

Pārbaudot no vadītāja puses viņam uzrāda 2 vecākos, bet ieslēdzot "Rādīt visus darba datus"  + aktuālo. Vajadzētu, ka rāda aktuālo neieslēdzot "..darba datus", bet ja grib redzēt visus, tad ieslēgt "Rādīt visus darba datus".Vaditajs_OVP_iesledzot_darbaa datus.PNGVaditajs_OVP_neiesledzot_darba_datus.PNG

Ieva Ēvalde
VISMA
autors Ieva Ēvalde

Sveika, @Liepasmeita !

 

Liels paldies par komentāru un to, ka jaunā funkcionalitāte šķiet vērtīga. Ziņa par problēmu nodota izstrādes komandai, tiklīdz saņemšu atbildi, uzrakstīšu to šeit.

Ieva Ēvalde
VISMA
autors Ieva Ēvalde

Sveiki vēlreiz, @Liepasmeita !

 

Šāds OVP attēlojums nav sistēmas kļūda. Uzreiz tiek rādīti tikai tie OVP dati, kuriem nav atzinuma datums, ar to saprotot OVP, kas vēl ir jāiziet.  Tā kā jūsu datos senākajiem OVP ierakstiem atzinuma datums nav aizpildīts, tie tiek uzrādīti kā pirmie - aktuālie.

 

Ja visiem ierakstiem ir aizpildīts atgriešanas datums, tad pēc noklusējuma parādās šāda informācija:

 

OVP HoP.png

 

Tiklīdz parādās OVP karte, kurai nav pievienots atzinuma datums, tā tiek uzrādīta:

OVP HoP1.png

Uzspiežot uz Visi dati var redzēt arī vēsturiskos datus, bez atzinuma datuma:

OVP HoP2.png

Dalībnieki