Gebruikersprofiel
Remy Chambone
5
Berichten
1
Kudos
0
Oplossingen
18-11-2024
08:29
Beste allen, Zoals ik het antwoord van Google lees, maken ze gebruik van gemiddelden over het traject, wanneer je geen vertrekdatum en tijd invult. Correct me if i'am wrong. Dus wat je volgens mij kunt doen: vul een datum en tijd ver in de toekomst op dinsdagnacht in april rond 2 uur (statistisch heel weinig werkzaamheden en files). Let op dat je het epoch-tijdsysteen hiervoor gebruikt. Dit is een telsysteem van seconden welke begint op 1-1-1970. Dus als je een toekomsttijdstip wilt meegeven op bijvoorbeeld 18 april 2040 om 2 uur 's nachts, dan is de epochtijd 2216812800. Ik vermoed dat als je op deze manier google aanroept, dat de afstand altijd hetzelfde blijft. Wellicht dat je even een taak moet aanmaken, dat je over 10 jaar de datum verlegt naar 2050 😉. Als jullie willen dat ik hier dieper in kijk, dan heb ik een aanroep nodig met datgene wat terugkomt uit Google. Zelf bouw ik dit soort aanroepen in Excel m.b.v. een xml-aanroep. Volgens mij gebruiken jullie JSON, dus het kan iets verschillen.
... Meer weergeven
20-09-2022
13:29
1 Kudo
In de Payroll-rapportages en in de export zit een veld 'contract'. Dit veld is een samenvoeging van het contractnummer en het subcontractnummer.
Door dit nummer zou je gegevens vanuit HRM kunnen koppelen aan Payroll-gegevens, omdat je vanuit HRM ook het contract en subcontractnummer kunt halen.
Echter is het opgebouwde veld in de Payroll-rapportages en de export niet eenduidig.
Wanneer het het eerste contract betreft, staat er alleen het subcontractnummer.
Wanneer het meerdere contracten betreft is het het contractnummer en het subcontractnummer. Het is alleen niet te bepalen wat dan het contractnummer en subcontractnummer is.
Bijvoorbeeld nummer 214
Is dit contractnummer 2 met subcontractnummer 14 of is dit contract 21 met subcontractnummer 4?
Dus graag willen wij dat er een kolom komt met alleen het contractnummer en een kolom met alleen het subcontractnummer of
1 kolom waar het contractnummer en subcontractnummer gescheiden zijn door een teken, zoals de .
@Hans de Bruin, succes en wij zien de aanpassing tegemoet.
... Meer weergeven
Meer ideeën bekijken die zijn gelabeld met:
29-06-2022
12:39
Hier heeft HR Core Education niets aan. Wel leuk voor de klanten van Beaufort natuurlijk 🙂
... Meer weergeven
Activiteits-feed voor Remy Chambone
- Re: Geïntegreerde routeplanner mag niet op basis van actueel verkeer gepost op Ideeën Visma.net HRM. 18-11-2024 08:29
- Kudos krijgen voor Contractnummer op payroll rapportages. 21-09-2022 09:48
- Contractnummer op payroll rapportages gepost op Ideeën Visma.net Payroll. 20-09-2022 13:29
- Kudos gegeven aan Export alle modules/schermen Talent voor Jolanda Redelijkheid. 03-08-2022 09:54
- Re: Formulieren naar medewerker sturen (bulk) (SLSR-I-271) gepost op Ideeën Youforce Self Service. 29-06-2022 12:39
- Kudos gegeven aan Rapportage met historie van Taken voor Anonymous. 25-04-2022 11:55
- Kudos gegeven aan Kan organizationunit worden opgenomen in de payroll-accountingreports endpoint? voor michielvanderleek. 14-03-2022 14:12