Hoi @PetravdP en @Mert bedankt voor de toelichting. Dit is helaas het gevolg geweest van een "oud" issue. Ik wil je adviseren om even contact op te nemen met jullie implementatiepartner. Zij kunnen een reparatiescript aanvragen om deze situatie voor jullie te herstellen.
... Skatīt vairāk
Je kunt het zelf ook in Visma.net, maar ik zou het wel overleggen met je partner, want misschien moet er ook naar andere nummerreeksen gekeken worden.
... Skatīt vairāk
Er lijkt toch iets niet meer goed aan te sluiten tussen de dataprovider en de Excelsheet. Ik wil adviseren om contact te zoeken met de implementatiepartner verantwoordelijk voor deze import.
... Skatīt vairāk
Goedmiddag Mert, Via onderstaande link kun je in de PDF op pagina 10 zien hoe je een betaaldatum groepsgewijs kunt aanpassen voor de geselecteerde posten; https://community.visma.com/t5/Nieuws-in-Visma-net-ERP/Let-op-vanaf-3-oktober-is-de-nieuwe-betaalservice-standaard/ba-p/518149?attachment-id=14866 Met vriendelijke groet, eServiceware Michel van der Lans
... Skatīt vairāk
Klopt, de waarschuwing is inderdaad een beveiliging van de browser gezien het feit dat er een XML-bestand wordt gedownload. In dit geval kun je inderdaad het bestand gewoon vanuit Downloads ophalen en in de bank inlezen.
... Skatīt vairāk