Waarschuwing bij automatisch aanmaken gebruiker
Vandaag zullen we het volgende opleveren voor Toegangsbeheer.
In HR Core kan op het scherm Stuurgegevens klant de indicatie worden aangezet, dat een gebruiker automatisch wordt aangemaakt wanneer een medewerker in dienst komt. Wanneer de medewerker aan alle voorwaarden voldoet, wordt de gebruiker voor Toegangsbeheer automatisch aangemaakt.
De minimale voorwaarden zijn:
VC namen ingevuld
E-mail Zakelijk en/of E-mail privé gevuld
Type medewerker niet uitgesloten in de HR koppeling YouServe gebruikersbeheer
Bedrijfsstatus ongelijk aan Archief of te verwijderen
Als niet aan de voorwaarde wordt voldaan, is voor een medewerker die automatisch als gebruiker moet worden aangemaakt niet zichtbaar of dit is gelukt.
Nieuw
In de selectie en detail scherm van Medewerkers in Toegangsbeheer is een nieuw kolom:
Opmerking, hierin staat wanneer er iets fout gaat een rood uitroepteken . Wanneer je met de muis over dit uitroepteken gaat, volgt de uitleg:
In het gebruikers detail scherm, zal deze melding ook zichtbaar zijn:
Zodra het probleem is opgelost, in dit voorbeeld door te kiezen voor een type medewerker waarde die volgens de inrichting van de HR-koppeling van YouServe Toegangsbeheer wél is toegestaan, zal de melding verdwijnen.
... Meer weergeven