De som har flere godkjenner i Autopay ønsker ofte å kunne godkjenne betalinger på mobil. Hadde vært fint å kunne ha dette i for eksempel Manager-appen hvor man godkjenner både reiseregninger og inng.fakturaer.
Dette er et sterk ønske å få på plass. Kundene forventer at det er mulighet for å godkjenne betalinger via app på mobil, da dette fungerer i andre regnskapssystemer som de gjerne har hatt tidligere.
Alle godkjenninger som er gjennom Visma bør kunne gjøres i Manager-appen. Det er flere av kundene våre som ønsker denne muligheten for å slippe å logge seg på Visma.net for å godkjenne AutoPay.
Vi har rundt ca 100 kjøpmenn som skal over på AutoPay.net og skal godkjenne regnskaps- og lønnsutbetalinger selv innen sommeren. En app hadde vært helt perfekt for disse brukerne.
Vi har også mange kunder som etterlyser denne muligheten. Har Visma konkrete planer om å utvikle ein slik app @Ramon H. Iversen? Det er nå over 2 år siden forslaget kom på banen og antallet visma.net autopay brukere har vel økt ganske så betydelig i denne perioden.
Ikke noe tvil om at dette er et populært ønske. Vi har begynt å se på dette og er allerede i gang med å kontakte kunder for å kartlegge behovene. Beklager at vi ikke har sett på dette tidligere, men det har dessverre vært andre ønsker og behov vi har vært nødt til å prioritere.
Du må være en registrert bruker for å legge til en kommentar her. Hvis du allerede er registrert, vennligst logg inn. Hvis du ikke har registrert deg ennå, kan du registrere deg og logge inn