Wij hebben bericht ontvangen van de VNG en WSGO dat op vrijdag 6 juni de nieuwe CAO door het bestuur bekrachtigd is. De vakbonden waren al eerder akkoord gegaan met de nieuwe CAO. Daarmee is de CAO definitief geworden. Wij gaan nu over tot implementatie van de wijzigingen. Zoals eerder gemeld, zullen wij de wijzigingen die ingaan per 1 april 2025 verwerken in release 07-2025.
De LOGA salarisbrief zal vandaag door de VNG en WSGO verstuurd worden. Ook de salarisverhoging van 1 april 2025 kan dus in release 07-2025 door ons worden aangeboden. Dat betekent dat je in release 07-2025 twee tabellen krijgt aangeboden. Eén met de loonsverhogingen van 04-2025 en één met de verhogingen gerelateerd aan het minimumloon van 07-2025. Lees de release notes van Payroll Gemal en HR Core 07-2025 te zijner tijd goed door. In deze release notes wordt een instructie opgenomen hoe je deze tabellen correct verwerkt.
Extra informatie over de uitvoering van diverse artikelen uit het akkoord vind je in deze FAQ die reeds eerder is gepubliceerd. Over de exacte uitvoering van bepalingen die op een later moment ingaan, zullen we je te zijner tijd informeren in de release notes van de module waarin de aanpassingen plaatsvinden.